Pokój dziecięcy -pomysł cyrk

Zabawa w cyrku

Daj się ponieść się fantazji!

Drodzy goście, witamy w cyrku! Wejdźcie do pokoju pełnego radości i zapomnijcie o wszystkim, co poważne. Dajcie się ponieść wyobraźni i bawcie się dobrze!

Namiot cyrkowy na ścianie został namalowany farbą Tikkurila Optiva Semi Matt 20 w kolorach F497 Paper i M326 Marmalade. Dodatkowo na ścianie stworzono powierzchnię magnetyczno-tablicową -  galerię obrazków przyczepianych magnesami i obrysowanych kredą. Tablica informacyjna powstała dzięki farbie magnetycznej Tikkurila Magnetic i farbie tablicowej Tikkurila Liitu w kolorze N429 Denim. Dekoracyjne półkola wokół tablicy namalowano farbą perłową Tikkurila Taika Pearl Paint w kolorze złotym.

Dekoracyjne malowanie ścian w pokoju dziecięcym
Dekoracyjne malowanie ścian z farbami tablicowymi
Dekoracje w pokoju dziecięcym z cyrkowym wystrojem

Stolik w pokoju został pomalowany emalią wodorozcieńczalną Tikkurila Everal Aqua Gloss 80 w odcieniu N429 Denim oraz farbą perłową Tikkurila Taika Pearl Paint w kolorze złotym.

Jak wykonać - instrukcje krok po kroku

Zobaczcie, jak namalować namiot cyrkowy

Zobaczcie, jak stworzyć magnetyczną tablicę w pięknej oprawie

Tikkurila Kids Style - aranżacje pokoi dziecięcych

Chcąc zaspokoić dziecięce marzenia oraz pomóc rodzicom stworzyć magiczne krainy w pokojach swoich pociech, przedstawiamy kolekcję Tikkurila Kids Style. Składa się ona z palety 24 kolorów wybranych przez dzieci oraz ciekawych rozwiązań dekoracyjnych przy zastosowaniu farb idealnych do pokoju dziecka, takich jak tablicowa czy też magnetyczna. Zainspiruj się ośmioma propozycjami aranżacji pokoi dziecięcych. Stwórz razem z dzieckiem pokój jego marzeń!

Zapoznaj się z broszurą Tikkurila Kids Style 

dodano do zapisanych.
has been removed from saved.
pl