Pokój dziecięcy -pomysł cyrk
Zabawa w cyrku
Daj się ponieść się fantazji!

Drodzy goście, witamy w cyrku! Wejdźcie do pokoju pełnego radości i zapomnijcie o wszystkim, co poważne. Dajcie się ponieść wyobraźni i bawcie się dobrze!

Namiot cyrkowy na ścianie został namalowany farbą Tikkurila Optiva Semi Matt 20 w kolorach F497 Paper i M326 Marmalade. Dodatkowo na ścianie stworzono powierzchnię magnetyczno-tablicową -  galerię obrazków przyczepianych magnesami i obrysowanych kredą. Tablica informacyjna powstała dzięki farbie magnetycznej Tikkurila Magnetic i farbie tablicowej Tikkurila Liitu w kolorze N429 Denim. Dekoracyjne półkola wokół tablicy namalowano farbą perłową Tikkurila Taika Pearl Paint w kolorze złotym.

Stolik w pokoju został pomalowany emalią wodorozcieńczalną Tikkurila Everal Aqua Gloss 80 w odcieniu N429 Denim oraz farbą perłową Tikkurila Taika Pearl Paint w kolorze złotym.

Jak wykonać - instrukcje krok po kroku

Zobaczcie, jak namalować namiot cyrkowy

Zobaczcie, jak stworzyć magnetyczną tablicę w pięknej oprawie

Tikkurila Kids Style - aranżacje pokoi dziecięcych

Chcąc zaspokoić dziecięce marzenia oraz pomóc rodzicom stworzyć magiczne krainy w pokojach swoich pociech, przedstawiamy kolekcję Tikkurila Kids Style. Składa się ona z palety 24 kolorów wybranych przez dzieci oraz ciekawych rozwiązań dekoracyjnych przy zastosowaniu farb takich jak tablicowa czy też magnetyczna. Zainspiruj się ośmioma propozycjami aranżacji pokoi dziecięcych. Stwórz razem z dzieckiem pokój jego marzeń!

Zapoznaj się z broszurą Tikkurila Kids Style 

dodano do zapisanych.
has been removed from saved.