Nowoczesny pokój dziewczynki ze wzorem gwiazdy wykonanym farbą tablicową Tikkurila Liitu
Modna gwiazda
Narodziny gwiazdy!

O rany!  Ogromna gwiazda na ścianie - doskonałe tło do kręcenia filmów i pstrykania selfie! Gwiazda namalowana została farbą tablicową Tikkurila Liitu. Można po niej rysować oraz zapisywać swoje myśli i ważne rzeczy do zapamiętania.

Cała ściana została pomalowana farbą Tikkurila Optiva Matt 5 w kolorze X342 Hyacinth.  Tikkurila Optiva Matt 5 to farba bezpieczna dla zdrowia, nie powoduje uczuleń i alergii. Charakteryzuje się znikomym, neutralnym zapachem podczas malowania. Idealnie nadaje się do pokoi dziecięcych.

Wzór gwiazdy na ścianie wykonano farbą tablicową Tikkurila Liitu w kolorze X370 Tiffany. Farba tablicowa jest łatwa w aplikacji i może zostać zabarwiona na tysiące kolorów.  

Pudełka pomalowano farbą perłową Tikkurila Taika Pearl Paint w kolorach 2076 Mercury 2074 Venus, a wieszak na biżuterię wodorozcieńczalną emalią Tikkurila Everal Aqua Matt 10, w kolorze F497 Paper.

Zobaczcie, jak stworzyć kolorową tablicę na ścianie w kształcie gwiazdy!

Zobaczcie, jak wyczarować piękne pojemniki na biżuterię!

Tikkurila Kids Style - aranżacje pokoi dziecięcych

Chcąc zaspokoić dziecięce marzenia oraz pomóc rodzicom stworzyć magiczne krainy w pokojach swoich pociech, przedstawiamy kolekcję Tikkurila Kids Style. Składa się ona z palety 24 kolorów wybranych przez dzieci oraz ciekawych rozwiązań dekoracyjnych przy zastosowaniu farb takich jak tablicowa czy też magnetyczna. Zainspiruj się ośmioma propozycjami aranżacji pokoi dziecięcych. Stwórz razem z dzieckiem pokój jego marzeń!

Zapoznaj się z broszurą Tikkurila Kids Style

dodano do zapisanych.
has been removed from saved.