Nowoczesny pokój dziewczynki ze wzorem gwiazdy wykonanym farbą tablicową Tikkurila Liitu

Modna gwiazda

Narodziny gwiazdy!

O rany!  Ogromna gwiazda na ścianie - doskonałe tło do kręcenia filmów i pstrykania selfie! Gwiazda namalowana została farbą tablicową Tikkurila Liitu. Można po niej rysować oraz zapisywać swoje myśli i ważne rzeczy do zapamiętania.

Cała ściana została pomalowana farbą Tikkurila Optiva Matt 5 w kolorze X342 Hyacinth.  Tikkurila Optiva Matt 5 to farba bezpieczna dla zdrowia, nie powoduje uczuleń i alergii. Charakteryzuje się znikomym, neutralnym zapachem podczas malowania. Idealnie nadaje się do pokoi dziecięcych.

Wzór gwiazdy na ścianie wykonano farbą tablicową Tikkurila Liitu w kolorze X370 Tiffany. Farba tablicowa jest łatwa w aplikacji i może zostać zabarwiona na tysiące kolorów.  

Pudełka pomalowano farbą perłową Tikkurila Taika Pearl Paint w kolorach 2076 Mercury 2074 Venus, a wieszak na biżuterię wodorozcieńczalną emalią Tikkurila Everal Aqua Matt 10, w kolorze F497 Paper.

Aranżacja pokoju dla dziewczynki z malowaną gwiazdą
Aranżacja pokoju dla dziewczynki w pastelowych kolorach

Zobaczcie, jak stworzyć kolorową tablicę na ścianie w kształcie gwiazdy!

Zobaczcie, jak wyczarować piękne pojemniki na biżuterię!

Tikkurila Kids Style - aranżacje pokoi dziecięcych

Chcąc zaspokoić dziecięce marzenia oraz pomóc rodzicom stworzyć magiczne krainy w pokojach swoich pociech, przedstawiamy kolekcję Tikkurila Kids Style. Składa się ona z palety 24 kolorów wybranych przez dzieci oraz ciekawych rozwiązań dekoracyjnych przy zastosowaniu farb idealnych do pokoju dziecka, takich jak tablicowa czy też magnetyczna. Zainspiruj się ośmioma propozycjami aranżacji pokoi dziecięcych. Stwórz razem z dzieckiem pokój jego marzeń!

Zapoznaj się z broszurą Tikkurila Kids Style

dodano do zapisanych.
has been removed from saved.
pl