Kolory do pokoju dziecięcego Księżycowa Kraina Tikkurila Taika Pearl Paint

Księżycowa kraina

 

Z tego pokoju można podróżować do Księżycowej krainy, tam i z powrotem. Można się do niej dostać jedynie rakietą. Adres: druga gwiazda po lewej, prosto w stronę poranka.

Gwiazdy, wspaniały księżyc i świecąca w nocy księżycowa stacja unoszą się w ciemnościach. Sprawią, że poczujesz się jak w kosmosie.

Ściana została pomalowana farbą Tikkurila Optiva Satin Matt 7 w kolorze M350 Ink. Farby z linii Tikkurila Optiva są bezpieczne dla zdrowia i bezzapachowe, a więc idealnie nadają się do malowania ścian pokoi dziecięcych.  

Gwiazdy i księżyc powstały dzięki farbie perłowej Tikkurila Taika Pearl Paint w kolorze srebrnym. Półksiężyc został pomalowany laserunkiem fluorescencyjnym Tikkurila Taika Glow, który świeci w ciemności do sześciu godzin.  

Kompozycji dopełnia szafka pomalowana farbą perłową Tikkurila Taika Pearl Paint w kolorze srebrnym. Rysunek rakiety naniesiono emalią wodorozcieńczalną Tikkurila Everal Aqua Semi Matt 40 w kolorach M326 Marmalade i N429 Denim.

Inspiracja księżycowej krainy w kolorach Tikkurila do pokoju dziecka
Ciemne kolory do pokoju dziecka z fosforyzującymi detalami
Kolory i detale w kosmicznej stylizacji w pokoju dziecka
Jak wykonać - instrukcje krok po kroku

Zobaczcie, jak stworzyć księżyc świecący w ciemności

Zobaczcie, jak wyczarować niebo pełne gwiazd

Tikkurila Kids Style - aranżacje pokoi dziecięcych

Chcąc zaspokoić dziecięce marzenia oraz pomóc rodzicom stworzyć magiczne krainy w pokojach swoich pociech, przedstawiamy kolekcję Tikkurila Kids Style. Składa się ona z palety 24 kolorów wybranych przez dzieci oraz ciekawych rozwiązań dekoracyjnych przy zastosowaniu farb idealnych do pokoju dziecka, takich jak tablicowa czy też magnetyczna. Zainspiruj się ośmioma propozycjami aranżacji pokoi dziecięcych. Stwórz razem z dzieckiem pokój jego marzeń!

Zapoznaj się z broszurą Tikkurila Kids Style

dodano do zapisanych.
has been removed from saved.
pl