aranżacja-pokoju-dziecięcego-Księżycowa-Kraina-Tikkurila-Taika-Pearl-Paint
Księżycowa kraina

Z tego pokoju można podróżować do Księżycowej krainy, tam i z powrotem. Można się do niej dostać jedynie rakietą. Adres: druga gwiazda po lewej, prosto w stronę poranka.

Gwiazdy, wspaniały księżyc i świecąca w nocy księżycowa stacja unoszą się w ciemnościach. Sprawią, że poczujesz się jak w kosmosie.

Ściana została pomalowana farbą Tikkurila Optiva Satin Matt 7 w kolorze M350 Ink. Farby z linii Tikkurila Optiva są bezpieczne dla zdrowia i bezzapachowe, a więc idealnie nadają się do malowania ścian pokoi dziecięcych.  

Gwiazdy i księżyc powstały dzięki farbie perłowej Tikkurila Taika Pearl Paint w kolorze srebrnym. Półksiężyc został pomalowany laserunkiem fluorescencyjnym Tikkurila Taika Glow, który świeci w ciemności do sześciu godzin.  

Kompozycji dopełnia szafka pomalowana farbą perłową Tikkurila Taika Pearl Paint w kolorze srebrnym. Rysunek rakiety naniesiono emalią wodorozcieńczalną Tikkurila Everal Aqua Semi Matt 40 w kolorach M326 Marmalade i N429 Denim.

Jak wykonać - instrukcje krok po kroku

Zobaczcie, jak stworzyć księżyc świecący w ciemności

Zobaczcie, jak wyczarować niebo pełne gwiazd

Tikkurila Kids Style - aranżacje pokoi dziecięcych

Chcąc zaspokoić dziecięce marzenia oraz pomóc rodzicom stworzyć magiczne krainy w pokojach swoich pociech, przedstawiamy kolekcję Tikkurila Kids Style. Składa się ona z palety 24 kolorów wybranych przez dzieci oraz ciekawych rozwiązań dekoracyjnych przy zastosowaniu farb takich jak tablicowa czy też magnetyczna. Zainspiruj się ośmioma propozycjami aranżacji pokoi dziecięcych. Stwórz razem z dzieckiem pokój jego marzeń!

Zapoznaj się z broszurą Tikkurila Kids Style

dodano do zapisanych.
has been removed from saved.