Aranżacje salonu w różu Tikkurila

Romantyczne kobiece róże

Zauroczenie pastelowymi odcieniami jest pierwszym krokiem do wykreowania szykownego wnętrza. Delikatne i kobiece roże, urozmaicone kremowymi dodatkami i zwiewnymi tkaninami, mogą stać się odskocznią od codzienności i wprowadzić do życia nutkę fascynacji.

Salon w aranżacji romantycznych odcieni różu
Ściany: Tikkurila Optiva Ceramic Super Matt 3, kolor H417 Mezeron oraz kolor V418 Rustic.

Chcesz zaprosić do wnętrza swojego mieszkania odrobinę radości i romantyzmu? Zdecyduj się na aranżację salonu, która jest skąpana w pastelowej palecie odcieni różu. Projektowanie z jednym kolorem w kilku tonacjach to coraz popularniejszy trend. Z jego pomocą można osiągać znakomite efekty. 

Czy różem można malować ściany ze sztukateriami?

Przede wszystkim, by stworzyć bardziej dojrzały pastelowy schemat, połącz szerokie spektrum odcieni. Na głównej ścianie dobrze sprawdzi się bardzo delikatny odcień H417 Mezeron. To kolor, który bardzo lubi się ze sztukateriami. Dzięki charakterystycznym dekorom wystrój zyska bardzo wyrafinowany, a przy tym lekki charakter. Pozostałe ściany możesz pokryć nieco ciemniejszym wariantem różu. Zabieg ten optycznie ociepli salon.

Z czym komponować pastelowe róże?

Jednym ze sposobów na zachowanie szykownej pastelowej palety kolorów jest połączenie jej ze stylowymi, naturalnymi elementami wystroju wnętrza. Warto eksperymentować również z różnymi teksturami dodatków, takich jak poduszki, narzuty lub ozdobne klosze lamp. Z pastelowymi różami świetnie komponują się także kontrastujące szarości oraz tradycyjna biel. Z ich pomocą wyróżnisz np. komfortową sofę czy designerski wazon. Wykorzystując kobiece różowe odcienie w aranżacji salonu bez trudu połączysz klasyczne, luksusowe akcenty z nieco nowocześniejszymi dodatkami.
 

dodano do zapisanych.
has been removed from saved.
pl