Tikkurila Nature Bio - najwyższa jakość w harmonii z naturą

Tikkurila Nature

Nowa linia farb, która spełnia najwyższe kryteria funkcjonalne oraz jakościowe i jednocześnie jest przyjazna dla naszej planety.

Najwyższa jakość w harmonii z naturą

Jesteśmy pionierami ekologicznych rozwiązań popartych licznymi certyfikatami. W przekonaniu, że małe kroki tworzą wielkie dzieło, jeszcze mocniej chcemy wspierać ideę zrównoważonego rozwoju, która opiera się na równoległym rozkwicie gospodarki, społeczeństwa i środowiska z myślą o przyszłych pokoleniach.

Dlatego wprowadzamy na rynek nowe produkty, dzięki którym możemy wspólnie tworzyć wyjątkowe, inspirujące wnętrza, jednocześnie dbając o jakość życia naszych dzieci i wnuków.

Nasze nowe farby Tikkurila Optiva Nature (dedykowane do barwienia w pełnej palecie kolorów) i biała Tikkurila Nature White zawierają składniki roślinne niewykorzystywane w produkcji żywności*. Ich opakowania są częściowo wytworzone z plastiku pochodzącego z recyklingu. Farby te posiadają ekologiczne certyfikaty i rekomendację Polskiego Towarzystwa Alergologicznego.

Tikkurila Nature to linia farb nowej generacji dla osób poszukujących rozwiązań, które zapewnią najwyższą jakość i funkcjonalność pomalowanych powierzchni.

 

SZANUJEMY ZASOBY NASZEJ PLANETY: 

  • Farby zawierają składniki roślinne niewykorzystywane w produkcji żywności*. 
  • Surowce nieodnawialne zastępujemy składnikami odnawialnymi. 

OPAKOWANIA FARB TIKKURILA NATURE ZOSTAŁY WYPRODUKOWANE W OPARCIU O SUROWCE POCHODZĄCE Z RECYKLINGU: 

  • 40-60% opakowania jest wytworzone z plastiku z recyklingu. 

BEZKOMPROMISOWA JAKOŚĆ FARB 

  • Najwyższa odporność na zmywanie i szorowanie na mokro. 
  • Jednorodna powłoka o estetycznym, jednolitym stopniu połysku. 
  • Doskonała siła krycia. 
  • Trwałość koloru w czasie. 

FARBY PRZYJAZNE DLA ZDROWIA I ŚRODOWISKA pl_tikkurila_nature_product_certificates.jpg

 

 

*Farba zawiera składniki pochodzenia roślinnego w ilości 30% wyrażonej jako ułamek zawartości węgla organicznego, oznaczonej zgodnie z ASTM D6866-18.

Tikkurila Nature - farby w harmonii z naturą
Zobacz, jak pięknie wyglądają wnętrza pomalowane farbami Tikkurila Nature!

Barwy inspirowane naturą będą doskonale pasować do wnętrza w każdym stylu. Czysta biel zawsze tworzy harmonijne połączenia z drewnem, szkłem i dodatkami z wikliny. Naturalne kolory i materiały przyciągają się i dopełniają.

Tikkurila Nature - farby bio
Ściany: farba do wnętrz Tikkurila Nature White.
sypialnia w zieleniach
Ściana: Tikkurila Optiva Nature 5, kolor Methol J442.
Sztukateria: Tikkurila Optiva Nature, kolor M441.

Głębia natury uwodzi tajemniczością, a jednocześnie spokojem. Matowe zielenie w różnych odcieniach będą wymarzoną scenerią dla naszej sypialni. Tu kończy się gonitwa myśli, a swój początek mają marzenia senne.

Zapisz się do newslettera

Coraz częściej swoją pracę wykonujemy w domu. Warto więc wyczarować dla siebie wygodną i inspirującą przestrzeń – taką, w której zawsze chcieliśmy pracować. Możliwości mamy wiele. Tkaniny, naturalne drewno, kojąca zieleń roślin. W tak stworzoną scenografię miejsca pracy świetnie wpisze się złamana biel ścian lub miętowy ton.

salon w miętowym kolorze
Ściana: Tikkurila Optiva Nature 5, kolor Trade wind H441.
salon w kolorze khaki
Ściana: Tikkurila Optiva Nature 5, kolor S495.

Kolor khaki świetnie koresponduje z ciemnym drewnem podłóg, przywołując echa minionego czasu i wprowadzając kameralną atmosferę. Stylowy powrót do przeszłości zapewnia retro design mebli. Oto wymarzona przestrzeń do relaksujących rozmów!

dodano do zapisanych.
has been removed from saved.
pl