Tikkurila Color Now 2024 x Marie Olsson Nylander

Prezentujemy kolekcję Tikkurila Color Now 2024, opracowaną we współpracy z projektantką Marie Olsson Nylander. Wiodącym w kolekcji jest tegoroczny Kolor Roku - emanujący ciepłem beż z brzoskwiniową tonacją Nude in Nizza.

Zaufaj sobie. Wybierz kolory, które podpowiada Ci intuicja

Kolekcja Tikkurila Color Now 2024 podkreśla kreatywną duszę Marie Olsson Nylander. Wraz ze specjalistami Tikkurila stworzyła kolekcję prezentującą nasycone kolory ziemi, które wprowadzają atmosferę zabawy, wolności i życzliwości.

Kolor Roku 2024: Nude in Nizza

Nude in Nizza to brzoskwiniowy, miękki i ciepły beż

Nude in Nizza

Kolor Roku 2024 celebruje uczucie miłości, życzliwości i zabawy.

Kolekcja Tikkurila x Marie Olsson Nylander

W kolekcji Tikkurila Color Now 2024 Marie chce wyeksponować emocje, z których emanuje życzliwość, radość i miłość. Przesłanie to wypływa z całej kolekcji składającej się z 14 kolorów ziemi: intensywnym burgundzie, odcieniach beżu i różu, czerni oraz mglistych błękitach i miętowej zieleni. Kolekcja kolorów pozwala opowiedzieć historię w kolorach o tym, kim jesteś i co kochasz.

POBIERZ KOLEKCJĘ KOLORÓW TIKKURILA COLOR NOW 2024 Z PORADAMI EKSPERTA, JAK DOBIERAĆ KOLORY.
Pobierz materiał o kolekcji

Projekt metamorfozy Marie Olsson Nylander z Tikkurila Color Now 2024

Mieszkanie Marie Olsson Nylander w Helsingborgu o powierzchni 230 metrów zostało odnowione w kolorach z kolekcji Tikkurila Color Now 2024. Kamienica, która została zbudowana w latach osiemdziesiątych XIX wieku, ma wyjątkowy charakter. W projekcie metamorfozy Marie wykorzystała paletę 14 kolorów ziemi. 

dodano do zapisanych.
has been removed from saved.
pl