Drewniane leżaki pomalowane lakierobejcą do mebli ogrodowych Tikkurila Valtti Plus Complete

Błogi odpoczynek w zielonym zakątku

Po ciężkim dniu pracy i w każdej wolnej chwili miło odpocząć na leżaku ustawionym w zaciszu ogrodu, na tarasie lub balkonie. Miękka poduszka, orzeźwiający sok w otoczeniu natury. Cóż nam więcej potrzeba do szczęścia?

Szybkie, łatwe i niedrogie malowanie mebli ogrodowych to najprostszy sposób na odświeżenie przestrzeni na świeżym powietrzu. Odpowiednio łącząc poszczególne barwy w naturalnym środowisku, można stworzyć kompozycję, która gwarantuje komfortowy odpoczynek. 

Pomalowane meble ogrodowe przy użyciu Tikkurila Valtti Plus Complete
Meble ogrodowe: lakierobejca impregnująca Tikkurila Valtti Plus Complete, kolor 5077 z karty kolorów Tikkurila Valtti Semi Transparent Wood Finishes.

Idealna kolorystyka

Jednym z najlepszych wyborów do malowania drewnianych leżaków będzie lakierobejca impregnująca Tikkurila Valtti Plus Complete tworząca satynowo-matowe wykończenie Jej piękny, brązowy odcień 5077 Kanto znakomicie wkomponuje się w intensywnie zielony ogród. Będzie znakomicie prezentować się o każdej porze roku – wczesną wiosną wizualnie ociepli jeszcze chłodne wieczory, a późną jesienią będzie idealnie współgrać z odcieniem spadających liści. 

Charakterystyczny kontrapunkt

By przełamać naturalną aranżację zielonego zakątka, która opiera się na brązie i zieleniach, warto dodać do niej elementy w chłodniejszym odcieniu. Poduszki w turkusowych tonacjach nie tylko sprawią, że wypoczynek na leżaku będzie jeszcze bardziej komfortowy, ale także optycznie dodadzą świeżej lekkości w najbardziej upalne dni. Świetnie prezentują się zarówno na tle pomalowanego drewna, jak i soczyście zielonych roślin. Tak zaaranżowany wystrój przydomowego ogrodu gwarantuje beztroski relaks w doskonałych warunkach.

Drewniany leżak pomalowany lakierobejcą do mebli ogrodowych Tikkurila
Meble ogrodowe pomalowane lakierobejcą Tikkurila Valtti odzyskają blask i głębię koloru
dodano do zapisanych.
has been removed from saved.
pl