Kolekcja kolorów Tikkurila Feel the Color

216 kolorów, sześć palet reprezentujących różne style, dzięki którym można wykreować wyjątkowe wnętrza.

 

Tikkurila Feel the Color to nie tylko kolekcja 216, uważnie wyselekcjonowanych odcieni, to również wspaniałe źródło inspiracji i narzędzie, które pomoże wykreować we wnętrzach wymarzony styl i atmosferę. Kolekcja składa się z sześciu palet reprezentujących różne style wnętrzarskie: Classic, Modern, Bohemian, Luxurious, Nostalgic oraz Eclectic. Dla każdego trendu przygotowano propozycje kolorystyczne, dzięki którym wybór odcienia i stworzenie w domu wymarzonego nastroju nie będzie już stanowiło wielkiego wyzwania. W każdej palecie znajdziemy uniwersalne, neutralne odcienie uzupełnione o akcenty kolorystyczne, które pozwolą na niebanalne rozwiązania aranżacyjne.

Ponadczasowe, klasyczne wnętrze urzeka swoim ciepłem i autentycznością. Harmonijna paleta kolorów łączy neutralne barwy z kontrastowym akcentem, tworząc aurę spokoju i przytulny klimat wnętrza. Przekonaj się, że klasyczny nie znaczy nudny!

Dowiedz się więcej o stylu i palecie Classic!

>> Tikkurila Feel the Color - Classic

Nowoczesny styl jest minimalistyczny, co nie znaczy, że sterylny i mało ekscytujący. Proste, neutralne elementy w połączeniu z dobrze przemyślanymi mocnymi akcentami stworzą nowatorską paletę kolorów. Do tego dodajmy wszystkie gustownie dobrane i funkcjonalne detale.

Dowiedz się więcej o stylu i palecie Modern!

>>Tikkurila Feel the Color - Modern

Styl Bohemian wprowadza do wnętrza urok naturalności i autentycznej spontaniczności. Barwy ziemi i ciepła paleta kolorów Tikkurila tworzą przytulną atmosferę, którą ożywiają egzotyczne detale i bogate tekstury materiałów. To subtelny sposób na wyrażenie we wnętrzu bogatej osobowości.

Dowiedz się więcej o stylu i palecie Bohemian!

>> Tikkurila Feel the Color - Bohemian

Esencja luksusowego wnętrza porusza elegancją, przepychem i nieoczywistymi detalami. Głębokie, bogate i aksamitne kolory oraz odcienie biżuterii to baza dla prestiżowej palety kolorów.
Poczujmy wspaniałą, odważnie wykreowaną atmosferę, z nutką akcentów retro. Przecież luksus może być wysmakowany i w dobrym tonie.

Dowiedz się więcej o stylu i palecie Luxurious!

>>Tikkurila  Feel the Color - Luxurious

W nostalgicznych wnętrzach historia wita się z tym, co nowe. Stonowana paleta kolorów Tikkurila to mieszanka kultowych odcieni z przeszłości, idealna do uzyskania właściwego nastroju. Stylowe dodatki przywołują minione czasy, a dyskretne współczesne detale przypominają nam, że to wszystko dzieje się tu i teraz.

Dowiedz się więcej o stylu i palecie Nostalgic!

>>Tikkurila Feel the Color - Nostalgic

Duszą eklektycznego stylu jest zabawa i tworzenie zaskakujących kombinacji. Beztroskie, żywe kolory łączą się w słoneczną paletę, przygotowaną z myślą o tych, którzy nie lubią brać wszystkiego na serio. Eklektyczne wnętrza są stałym źródłem inspiracji – w nich zawsze będziemy mieli coś nowego i ekscytującego do przeżycia!

Dowiedz się więcej o stylu i palecie Eclectic!

>> Tikkurila Feel the Color - Eclectic

Zobacz wszystkie kolory z palety Tikkurila Feel the Color >>

dodano do zapisanych.
has been removed from saved.