Aranżacja sypialni z wykorzystaniem farb w tonacji off-white - kolor Dove

Sypialnia w tonacji off-white - kolor Dove

Kolekcja Tikkurila Optiva White
Dove

Wyzwól w sobie inspirację oddającą industrialny klimat loftów. Poznaj biel, która stanowi perfekcyjne uzupełnienie nowoczesnych przestrzeni, zawierających w sobie pierwiastek artyzmu. Barwa znakomicie uzupełnia się z czystą bielą, szarościami, a także czernią i ciemnymi brązami.

Aranżacja sypialni z wykorzystaniem farb w tonacji off-white - kolor Dove

Kto nie chciałby mieć sypialni, która wygląda tak, jakby została żywcem wyjęta z pierwszych stron kolorowych magazynów? Jak do tego z pozoru nieskomplikowanego wnętrza wprowadzić artystyczną nutę, nadającą aranżacji unikalny charakter? Jednym z najlepszych sposobów jest wybór odpowiedniej farby do sypialni. Przemyślana kolorystyka ułatwi stworzenie wnętrza, które charakteryzuje elegancja w industrialnym stylu.

Tło, które decyduje o wystroju wnętrza

Nie potrzeba dużych nakładów finansowych, aby zaaranżować wymarzoną sypialnię. W prosty sposób można nadać wnętrzu oryginalny charakter, wykorzystując jedynie kilka sprawdzonych rozwiązań. Jednym z nich jest malowanie ścian. Jeśli chcemy odświeżyć wnętrze i nadać mu wyjątkową j lekkość, doskonałym pomysłem będzie kolor biały.
Zgaszona biel bardzo dobrze pasuje do różnego rodzaju dodatków, ale najlepsze wrażenie osiągniemy, zestawiając ją z czarnymi wazonami, szarymi ramkami zdjęć czy utrzymanym w tej kolorystyce dziełem sztuki. Ten odcień świetnie sprawdza się w industrialnym klimacie – ociepla go i podkreśla poszczególne elementy wyposażenia.

Dodatek, który jest odbiciem osobowości

Każda sypialnia powinna mówić: „Tak, ten pokój należy do kogoś wyjątkowego”. Jak uzyskać taki efekt? Doskonałym rozwiązaniem są oryginalne dodatki, które nadają aranżacji wyjątkowy charakter. Ważne, by nie przesadzić z ich ilością. Wystarczy wybrać jeden piękny przedmiot kolekcjonerski, obraz czy unikalną narzutę i umieścić w pokoju. 

dodano do zapisanych.
has been removed from saved.
pl