Sypialnia w kontrastowych kolorach

Tikkurila Color Now 2020

Gdy życie serwuje Ci cytryny, zrób z nich lemoniadę

 

Gdy życie serwuje Ci cytryny, zrób z nich lemoniadę

Tikkurila Color Now 2020 to paleta barw, która zachęca do czerpania radości z życia. Zamiast skupiać się na negatywnych doświadczeniach, spróbujmy zmienić nasze nastawienie i postarajmy się dostrzec jasne strony w każdej sytuacji i otaczającej nas przestrzeni.

Kolekcja kolorów Tikkurila Color Now 2020 powstała jako efekt współpracy z mulitdyscyplinarnym duetem projektantek Juslin – Manula. Punktem wyjścia całego konceptu była idea przemiany za pomocą koloru i tekstur przeciętnych wnętrz, którym brakowało charakteru, w wyjątkowe i stylowe przestrzenie.

„Kolor może całkowicie zmienić klimat wnętrza. Farba umożliwia przeprowadzenie niecodziennych metamorfoz   - już dzięki jednej puszce farby można stworzyć coś naprawdę spektakularnego”, twierdzi Maunula.

Kolor, światło, tekstury

W całym koncepcie Tikkurila Color Now 2020 dużą rolę odgrywa nie tylko kolor, ale również światło. Twórcy kolekcji eksplorują, w jaki sposób światło wpływa na odbiór koloru oraz jak różnie w świetle zachowują się powierzchnie matowe lub połyskowe. Przyjrzyjcie się swoim wnętrzom o zmierzchu lub w promieniach zachodzącego słońca i zwróćcie uwagę jak wygląd poszczególnych detali zmienia się w zależności od światła. Codzienne piękno może być odkryte właśnie w takich momentach, wystarczy tylko uważniej spojrzeć.

Tikkurila Color Now 2020 zachęca do nowego spojrzenia na nasze wnętrza. Nadszedł czas na dostrzeżenie ukrytego potencjału otaczających nas przestrzeni i wykorzystania go do maksimum. Stosując własne, indywidualne zestawienia kolorów i tekstur można stworzyć spektakularne, jedyne w swoim rodzaju aranżacje wnętrzarskie.

Powiedzenie „Gdy życie serwuje Ci cytryny, zrób z nich lemoniadę”, świetnie podsumowuje koncept Tikkurila Color Now 2020. Wykorzystaj to, co masz i zrób to jak najlepiej!

Sypialnia w kontrastowych kolorach
Kolor roku Tikkurila
Kolory z palety Tikkurila
dodano do zapisanych.
has been removed from saved.
pl