malowanie zabawki z drewna emalią Tikkurila Everal Aqua

DIY dla każdego

Zobacz pomysły na proste i szybkie projekty DIY, które cieszą oko i zaskakują oryginalnością. Z odpowiednią farba możesz samodzielnie stworzyć wyjątkowe dekoracje lub nadać przedmiotom z odzysku drugie życie. Zainspiruj się i bądź dumny z owoców własnej pracy!

Kolorowa zabawka

Zabawki z drewna możesz spersonalizować nadając im dowolny kolor z gamy 13 tysięcy odcieni, np. M358
Wystarczy pędzelek i bezzapachowa, odporna na zarysowania emalia do drewna i metalu z linii Tikkurila Everal Aqua. Produkt jest bezpieczny dla zdrowia i przyjazny dla alergików. Tak pomalowana zabawka nie wymaga zabezpieczenia dodatkową warstwą lakieru!

drewniana zabawka
malowanie drewnianej zabawki Tikkurila Everal Aqua
drewnia zabawka pomalowana emalią Tikkurila Everal Aqua

Wielofunkcyjna szafka

Cenisz sobie porządek i jednocześnie lubisz oryginalne dekoracyjne rozwiązania? Ten pomysł powinien przypaść Ci do gustu. Szafeczka ze sklejki to mebel idealny do przechowywania skarbów i innych bibelotów, który jednocześnie może stać się uroczym dopełnieniem wystroju wnętrza. Połączenie funkcjonalności z efektem dekoracyjnym zapewni farba tablicowa Tikkurila Liitu, dzięki której nadasz szafce ciekawą kolorystykę z możliwością umieszczania napisów na poszczególnych szufladkach. Spośród 13 tysięcy opcji, my wybraliśmy kolory S442, J427, K427.
 

wielofunkcyjna szafka ze sklejki
malowanie szafki farbą tablicową Tikkurila Liitu w różnych kolorach
szafeczka na drobiazgi pomalowana farbą tablicową Tikkurila Liitu w różnych kolorach

Modny drobiazg

Poszukujesz wyjątkowych dekoracji do swojego wnętrza? Stwórz je sam! Drewniane elementy możesz pomalować dekoracyjną farbą tworzącą efektowne, perłowe wykończenie Tikkurila Taika Pearl Paint. Malowanie jest bardzo proste! Wystarczy element zanurzyć w farbie lub pomalować go pędzelkiem. Wyjątkowa dekoracja zachwyci oryginalnością. Perłowa farba dostępna jest w wielu metalicznych odcieniach z karty kolorów Tikkurila Taika. Prezentowana dekoracja została pomalowania w kolorze 2033 KM Cressida.

dekoracja z drewna
malowanie dekoracji z drewna Tikkurila Taika
dekoracja z drewna pomalowana farbą perłową Tikkurila Taika

Mebel jak nowy

Jeżeli styl starych mebli z drewna wciąż Cię zachwyca, dodaj im jeszcze większego uroku. Nowa kolorystyka intensywniej wyeksponuje piękno ponadczasowych form. 

  • Z powierzchni przeznaczonej do renowacji usuń kurz, zabrudzenia i inne luźne elementy.
  • Zeszlifuj powierzchnię papierem ściernym, usuń pył.
  • Pomaluj mebel emalią do drewna z linii Tikkurila Everal Aqua w wybranym kolorze, np. w tradycyjnym białym RAL 9016, ale do wyboru jest aż 13 tysięcy!
drewniane krzesło
malowanie krzesła emalią do drewna Tikkurila Everal Aqua Semi Matt 40
krzesło pomalowane na biało emalią Tikkurila Everal Aqua Semi Matt 40
dodano do zapisanych.
has been removed from saved.
pl