Broszury - produkty do dachów

Tikkurila-Master-Solution-ochrona-zewnętrznych-elementów-budynków-broszura

Niemal w każdym otoczeniu znajdują się domy, którym można przywrócić ich świetność i sprawić, by ich podniszczone dachy przetrwały kolejne lata. Oferta Tikkurila Master Solution jest doskonałą alternatywą do wymiany całego dachu. Mniejsze zużycie czasu i zasobów sprawia, że jest to atrakcyjna oferta dla właścicieli domów poszukujących sprawnego procesu przeprowadzenia prac, konkurencyjnej ceny i zmniejszenia negatywnego wpływu na środowisko.

Renowacja dachów i elementów zewnętrznych budynków >>

Tikkurila-Master-Solution-ochrona-dachów-z-metalu-broszura

Metalowe dachy są bardzo podatne na działanie czynników atmosferycznych, wilgoci, opadów deszczu i śniegu oraz skoków temperatury. Dlatego należy zabezpieczać je w odpowiednim czasie, zanim dojdzie do uszkodzeń. Nasze produkty z serii Tikkurila Master Solution zapewniają dobrą, długotrwałą ochronę przed uszkodzeniami spowodowanymi przez warunki atmosferyczne.

Ochrona dachów wykonanych z metalu >>

Tikkurila-Master-Solution-ochrona-dachów-broszura

Dzięki produktom impregnacyjnym Tikkurila Master Solution, możesz skutecznie i komfortowo zabezpieczyć dachy, fasady i inne powierzchnie na zewnątrz budynków przed destrukcyjnym działaniem czynników atmosferycznych.

Ochrona powierzchni pionowych i poziomych na zewnątrz budynków >>

Tikkurila_Master-Solution-ochrona-dachów-bitumicznych-broszura

Jeżeli Twój dach zostanie zabezpieczony produktami z serii Tikkurila Master Solution w odpowiednim czasie, zyska nowe życie w ciągu zaledwie paru dni. 

Ochrona dachów wykonanych z dachówek betonowych i gontów oraz pap bitumicznych >>

Tikkurila_Master-Solution-katalog-produktów-do-dachów-broszura

Przewodnik po produktach do dachów i innych elementów zewnętrznych budynków.

Katalog produktów>>

dodano do zapisanych.
has been removed from saved.
pl