kuchnia przemysłowa

Temafloor PAS Clear — powłoka podłogowa do aplikacji w jeden dzień

Temafloor PAS Clear to wyjątkowo szybko utwardzająca się powłoka podłogowa do aplikacji w ciągu jednego dnia.
Nowa podłoga już po sześciu godzinach

Temafloor PAS Clear to niskoemisyjna i niskozapachowa powłoka z certyfikatem M1 do ochrony podłóg betonowych. Trójwarstwowy system podłogowy może być nałożony w ciągu jednego dnia roboczego, co znakomicie sprawdza się w miejscach, gdzie nie można pozwolić sobie na długi przestój.

Idealny wybór do szybkich remontów

Temafloor PAS Clear to szybko utwardzająca się powłoka podłogowa. Dzieje się tak dzięki wyjątkowo szybko wiążącej formule poliasparginowej (PAS), która umożliwia przygotowanie trójwarstwowego systemu podłogowego w ciągu zaledwie sześciu godzin - co sprawia, że jest to idealne rozwiązanie do szybkich remontów.

Obejrzyj film, aby dowiedzieć się więcej!

Trwała i higieniczna ochrona

Gotowa powłoka podłogowa jest bardzo trwała, nie kurczy się, nie pęka ani nie żółknie. Podłoga dłużej zachowuje dobry wygląd, jest higieniczna i łatwa do czyszczenia. Powłoka Temafloor PAS Clear została opracowana z myślą o miejscach takich jak profesjonalne kuchnie, chłodnie i browary - zapewnia bezpieczną, antypoślizgową powierzchnię, po której bezpiecznie mogą chodzić pracownicy. Temafloor PAS Clear ma certyfikat CE (EN 1504-2 i EN 13813).

Powłoka Temafloor PAS Clear jest odporna na gorące płyny do 90°C i wysoce odporna na obciążenia mechaniczne (EN13892-4: Metody badania materiałów na podkłady podłogowe Część 4: Oznaczanie odporności na ścieranie).

Chcesz dowiedzieć się więcej o systemie Temafloor PAS Clear? Eksperci Tikkurila służą pomocą.
 

Skontaktuj się z naszym doradcą
dodano do zapisanych.
has been removed from saved.
pl