farby-do-dachów-Tikkurila-Master-Solution

Tikkurila Master Solution

Odnowa dachów i elementów zewnętrznych budynków

 

tikkurila_master_solution_logo.jpg

Piękny dach to zadbany dach, który chroni dom każdego dnia

Dach to najbardziej odsłonięty i narażony na czynniki zewnętrzne element każdego budynku, dlatego też najważniejsza jest jego ochrona i konserwacja. Tikkurila Master Solution to kompleksowe rozwiązanie wspierające profesjonalnych wykonawców w dostarczaniu produktów i usług w zakresie renowacji dachów.

Tikkurila Master Solution stanowi idealną alternatywę dla wymiany całego poszycia dachowego. Oszczędność czasu i zasobów umożliwi właścicielom domów przeprowadzenie renowacji dachów i osiągnięcie doskonałego rezultatu w ciągu zaledwie kilku dni. Tikkurila Master Solution to uzasadniona inwestycja, która zwiększa wartość nieruchomości za rozsądną cenę, z ograniczonym wpływem na środowisko naturalne. Gdy inwestorzy redukują koszty, Ty rozwijasz swój biznes. 

Wszystko, czego potrzebujesz, by zacząć rozwijać swój biznes

1. Produkty Tikkurila Master Solution to oferta skierowana do właścicieli domów i innych nieruchomości krytych dachami betonowymi, bitumicznymi lub metalowymi. Na pierwszym etapie lokalny przedstawiciel handlowy odwiedza klienta w celu sprawdzenia czy dany dach nadaje się do zastosowania określonych produktów. Dodatkowo jego zadaniem jest przedstawienie najlepszego rozwiązania dostosowanego do warunków obiektu podlegającego oględzinom.

2. Po zatwierdzeniu wyceny, można rozpocząć prace, czyli fizyczne i antybiologiczne czyszczenie oraz ochronne pokrywanie powierzchni w wybranym przez klienta kolorze i połysku. Tikkurila zapewnia produkty i technologie, Ty – sprzęt niezbędny do wykonania prac.

3. Wkrótce po kontroli i zatwierdzeniu prac, zyskujesz zadowolonego klienta otwartego na dalszą współpracę i chętnego do korzystania z kolejnych usług. Na przykład, prac czyszczenia co dwa lub trzy lata, aby zapewnić trwały efekt, z którego można być dumnym.

Czas na podbój rynku?

Rozpoczynasz swój biznes czy planujesz rozszerzyć istniejący? Tikkurila Master Solution jest ofertą o dużym potencjale, skierowaną do Ciebie i wartą rozważenia. Skontaktuj się z nami, a my opowiemy Ci więcej na temat korzyści płynących ze współpracy z Tikkurila, jedną z najsilniejszych firm i marek w krajach skandynawskich oferujących farby i powłoki malarskie.

Skontaktuj się z doradcą >>

Więcej materiałów informacyjnych >>

Dystrybutorzy Tikkurila Master Solution >>

Skontaktuj się z nami
farby-do-metalowych-dachów-Tikkurila-Master-Solution
Watch the film:
kolory-farb-do-dachów-Tikkurila-Master-Solution

Karta kolorów Tikkurila Master Solution

Wybierz odpowiednie kolory z dedykowanego wzornika barw i odnów swój dach!

Zobacz kolory >>

Kompleksowe portfolio wysokiej jakości produktów 

Produkty Tikkurila Master Solution to oferta skierowana do właścicieli domów i innych nieruchomości krytych dachami betonowymi, metalowymi, z pap bitumicznych i płyt włóknisto-cementowych. Nasz asortyment składa się z produktów do fizycznego i antybiologicznego czyszczenia powierzchni oraz powłok ochronnych w wybranym kolorze i stopniu połysku. Oferujemy podkłady, preparaty zabezpieczające przed rdzą oraz  farby nawierzchniowe. Ofertę uzupełniają rozwiązania energooszczędne powłoki dachowe z serii Tikkurila Climate Cooler.

Dzięki naszej ofercie, dach zyskuje nowy wygląd, a pokrycie dachowe ma zapewnioną ochronę przed deszczem, śniegiem, słońcem i innymi warunkami atmosferycznymi.

Nasze produkty i rozwiązania Tikkurila Master Solution regularnie poddawane są testom zarówno w naszym laboratorium, jak i w wiodących laboratoriach w Europie. Farby Tikkurila Isonit oraz Tikkurila Rubber posiadają oznakowanie CE zgodne ze standardem DIN 1504-2.

Obejrzyj filmy instruktażowe, jak malować dachy

Zobacz, jak przemalować dach z pokryciem betonowym lub mineralnym.
Zobacz, jak wykonać termoizolację dachu z systemem Tikkurila ClimateCooler.
dodano do zapisanych.
has been removed from saved.
pl