szpital dla dzieci w Helsinkach

Pomagamy w utrzymaniu higieny w szpitalu New Children’s Hospital

Otwarty we wrześniu 2018 roku szpital New Children’s Hospital w Helsinkach oferuje specjalistyczną, wymagającą opiekę zdrowotną dzieciom z całej Finlandii.

Budowa szpitala rozpoczęła się w 2014 roku i kosztowała około 170 milionów euro, z czego blisko 40 milionów zebrano w kampanii fundraisingowej. W tamtym czasie New Children’s Hospital był jednym z najczęściej komentowanych publicznych projektów.

 

 

szpital dla dzieci w Helsinkach

Wpływając na dobrostan ludzi i społeczeństwa

W firmie Tikkurila kierujemy się kluczowym przekonaniem, że od farb wiele zależy. Wsparliśmy projekt, przekazując masy szpachlowe i farby do malowania wnętrz nowego szpitala. Jako firma pragniemy promować dobrostan dzieci, młodzieży, dorosłych i osób starszych, angażując się w projekty, w których farby i kolory sprawiają radość, zapewniają komfort i trwałe piękno różnych przestrzeni i środowisk.

W środowisku szpitalnym farby służą do tworzenia powierzchni spełniających najwyższe wymagania dotyczące trwałości i higieny. Właściwy dobór kolorów również może przyczyniać się do poprawy samopoczucia i sprzyjać powrotowi do zdrowia pacjentom w każdym wieku.

szpital dla dzieci w Helsinkach
szpital dla dzieci w Helsinkach

Farba Tikkurila Argentum 20 zapewnia ochronę nam i ludziom, którzy wymagają troski

Kluczowa farba użyta w projekcie to Tikkurila Argentum 20, wodorozcieńczalna, półmatowa, specjalistyczna farba nawierzchniowa do ścian i sufitów wewnątrz pomieszczeń wymagających utrzymania wysokiego poziomu higieny. Farba zawiera aktywne srebro, które wraz z zachowaniem wysokiego poziomu higieny w obiekcie, zapobiega wzrostowi bakterii na wymalowanej powłoce.

szpital dla dzieci w Helsinkach

Tikkurila Argentum 20 z klasą emisji M1 zastosowano w szpitalu New Children’s Hospital w miejscach, które muszą spełniać wyjątkowo wysokie wymagania w zakresie higieny. Obejmuje to laboratoria, sale operacyjne wraz z połączonymi korytarzami i pomieszczeniami pomocniczymi, obszary recepcyjne, sale z pacjentami pod obserwacją, izolatki, gabinety lekarskie, stanowiska pielęgnacyjne, sale pacjentów podłączonych do urządzeń monitorujących, korytarze i korytarze windowe.

szpital dla dzieci w Helsinkach

Specjalistyczne produkty do wymagających zastosowań

W szpitalach farby i powłoki mogą służyć do tworzenia powierzchni spełniających najsurowsze wymagania w zakresie trwałości i higieny. Zastosowane w nowym szpitalu farby podkładowe to między innymi farba podkładowa Tikkurila Luja Universal Primer, specjalna farba akrylowa z ochroną przeciwgrzybiczą zaprojektowana z myślą o wilgotnych miejscach i innych wymagających obszarach.

Powierzchnie zostały wykończone farbami nawierzchniowymi Tikkurila Argentum 20 i Tikkurila Luja 7.

 

dodano do zapisanych.
has been removed from saved.
pl