system-Tikkurila-Cozy-Floor-do-biur-budynków-uzyteczności-publicznej

System Tikkurila Cozy Floor - lepszy standard życia

Zachowaj dobrą jakość powietrza w pomieszczeniu

System poliuretanowych powłok podłogowych Tikkurila Cozy Floor to trwałe i elastyczne rozwiązanie, które zapewnia w pomieszczeniu odpowiednią jakość powietrza i dobrą akustykę.

System został stworzony dla obiektów komercyjnych i publicznych, takich jak szkoły, przedszkola, biblioteki, kawiarnie i biura. Doskonale sprawdzi się wszędzie tam, gdzie ważną role w pomieszczeniu odgrywa estetyczna, gładka posadzka. Powłoki mogą być barwione na szeroką gamę kolorów, co daje niemal nieograniczone możliwości w projektowaniu wnętrz. System pozwala na swobodę w wyborze koloru i wzoru w taki sposób, aby posadzka tworzyła spójną całość z innymi elementami wystroju wnętrza. Powierzchnia może być wykonana w jednolitym odcieniu, ale jest również możliwość łączenia barw i wzorów, które będą np. imitować efekt marmuru lub kamienia.

Tikkurila Cozy Floor system świetnie sprawdzi się również w pomieszczeniach mieszkalnych, szczególnie w dużych kuchniach i jadalniach, czyli w miejscach, w których ważną rolę odgrywają walory estetyczne posadzki oraz możliwość ich łatwego czyszczenia. System nadaje się również na posadzki z ogrzewaniem podłogowym. 

Posadzki trwałe i przyjazne dla zdrowia 

Stosowanie przyjaznych dla zdrowia i środowiska materiałów podłogowych to w tej chwili jeden z najsilniejszych trendów w światowym designie. Nowoczesne rozwiązania wykonywane ze sztucznych materiałów są równie dobre jak np. posadzka z naturalnego drewna lub z drewnianych paneli, ponieważ emisja lotnych związków organicznych z takich komponentów, jak np. spoiwa lub lakiery jest utrzymana na minimalnym poziomie zgodnie z restrykcyjnymi normami.

System Tikkurila Cozy Floor otrzymał klasę emisji materiałów budowlanych M1 Fińskiej Fundacji Informacji Budowlanej. Klasa M1 przyznawana jest materiałom, których poziom emisji lotnych związków organicznych (LZO) zapewnia odpowiednią jakość powietrza w pomieszczeniu.

system-Tikkurila-Cozy-Floor-do-biur-budynków-uzyteczności-publicznej
Tikkurila-Cozy-Floor-w-szkole

Lepsza elastyczność, akustyka i walory estetyczne

Główną przewagą systemu Tikkurila Cozy Floor nad innymi powłokami podłogowymi jest możliwość wykonania jednolitej, gładkiej powierzchni. Posadzka jest bardzo atrakcyjna wizualnie i jest łatwa w czyszczeniu. Powłoka jest elastyczna, dzięki czemu nie kurczy się i nie pęka. Dodatkowo system Tikkurla Cozy Floor skutecznie tłumi odgłos kroków, poprawiając w ten sposób akustykę w pomieszczeniu.
 

Dostępne są dwa rodzaje systemów Tikkurila Cozy Floor

 COZY FLOORCOZY FLOOR MOSAIC
GruntTikkurila Fontefloor EP 100Tikkurila Fontefloor EP 100
Warstwa właściwaTemafloor PU Flex ColorTemafloor PU Flex Color
Dodatek Płatki mozaiki
Warstwa nawierzchniowaFontefloor PU MattFontedur FL Matt

Dowiedz się więcej o produkcie klikając w jego nazwę. Szczegółowe dane na temat metody aplikacji znajdują się w karcie technicznej produktu.

Chcesz dowiedzie się więcej o systemie Tikkurila Cozy Floor? Doradcy Tikkurila chętnie pomogą w doborze odpowiedniego produktu i rozwiązania.

Chcesz dowiedzieć się więcej na temat oferowanych przez nas rozwiązań?
Skontaktuj się z naszym doradcą
dodano do zapisanych.
has been removed from saved.
pl