Tikkurila Argentum Plus w Centrum Onkologii

Siedleckie Centrum Onkologii zyskało odświeżony wygląd z farbą Tikkurila Argentum Plus

Centrum Onkologii w Siedlcach to nowoczesny ośrodek specjalizujący się w profilaktyce, diagnostyce i leczeniu chorób nowotworowych. Projektując wnętrza obiektu zadbano o to, aby były one przyjazne dla pacjentów i ich rodzin. 

Tikkurila Argentum Plus w Centrum Onkologii

Wnętrza szpitala odnowione farbą Tikkurila Argentum Plus 20

Ze szczególną uwagą zaaranżowano strefę wypoczynku - miejsce, w którym pacjenci mogą zregenerować siły. W projekcie fundacji Space with Love wykorzystano rozwiązania nawiązujące do natury i leśnego otoczenia. Z głośników wydobywa się śpiew ptaków, w powietrzu czuć delikatny zapach lawendy, wygodne meble o zaokrąglonych kształtach zapewniają komfort odpoczynku. 

Ściany i filary w strefie relaksu oraz sąsiadujący korytarz zostały pomalowane specjalistyczną farbą Tikkurila Argentum Plus 20, która doskonale sprawdza się w pomieszczeniach wymagających utrzymania szczególnie wysokiego poziomu higieny.

Ochrona powierzchni przed wirusami i bakteriami

Farba Tikkurila Argentum Plus 20 została opracowana, aby zabezpieczać i jednocześnie upiększać wnętrza. Dzięki zawartości aktywnego srebra, pełni funkcję ochronną przed rozwojem mikroorganizmów. To z kolei zabezpiecza ściany przed bakteriami, wirusami i pleśnią.

Testy przeprowadzone przez zewnętrzne laboratorium Eurofins potwierdziły, że farba wykazuje wysokie właściwości inaktywujące wirusy przeciwko koronawirusowi bydła

Ściany pomalowane farbą Tikkurila Argentum Plus 20 są łatwe w utrzymaniu czystości i można je zmywać szpitalnymi detergentami i środkami dezynfekującymi bez obaw, że powłoka utraci wysokie właściwości estetyczne.

Dodatkowo farba w trakcie i po malowaniu niemal nie wydziela Lotnych Związków Organicznych.

Dowiedz się więcej o produkcie >>

Farba przeciw wirusom i bakteriom Tikkurila Argentum Plus 20
Farba Tikkurila Argentum Plus w Centrum Onkologii

Jasne odcienie wpływają na dobre samopoczucie pacjentów

Z szerokiej gamy ponad 13 tys. kolorów do pomalowania strefy relaksu wybrano jasny beż NCS 1005-Y20R, który doskonale współgra z całym wystrojem pomieszczenia. Na korytarzu użyto farby Tikkurila Argentum Plus 20 w kolorze białym RAL 9016. 

Specjalistyczne farby oraz spokojna kolorystyka w połączeniu z nowoczesnym designem pozwoliły na stworzenie bezpiecznej przestrzeni, która dobroczynnie wpływa na samopoczucie pacjentów onkologicznych.

dodano do zapisanych.
has been removed from saved.
pl