Broszury - produkty do drewna

Tikkurila-systemy-ochrony-drewna-przed-ogniem

Systemy ochrony drewna przed ogniem

Budowanie z drewna to nie tylko wybór estetyczny, ale również ekologiczny. Aby wykorzystać jego naturalne piękno, należy wziąć pod uwagę szczególne wymagania w zakresie planowania i budowy. Jednym z nich jest ochrona przeciwpożarowa. Rozwiązania przeciwpożarowe Tikkurila są zaprojektowane tak, aby zapewnić najwyższy poziom ochrony przeciwpożarowej dla zewnętrznych i wewnętrznych powierzchni drewnianych.

Więcej informacji >>

Tikkurila-Fontefire-FW-broszura

Skuteczną ochronę przeciwpożarową powierzchni drewnianych zapewni Fontefire FW - ogniochronna farba o niskiej zawartości LZO.   

Zobacz broszurę >>

Tikkurila-Fontefire-WF-Clear_broszura

Lakier Fontefire WF Clear to najwyższej klasy, wodorozcieńczalny preparat do ochrony przed ogniem powierzchni drewnianych wewnątrz pomieszczeń. Pod wpływem ciepła lakier pęcznieje i tworzy spienioną warstwę izolacyjną. Dzięki transparentnemu, lekko rozbielonemu odcieniowi Fontefire WF Clear podkreśla naturalne piękno drewna.

Zobacz broszurę >>

Tikkurila-Pinja-Constain-ulotka

Pinja Constain to wodorozcieńczalny impregnat do drewna przeznaczony do przemysłowego zabezpieczania zewnętrznych powierzchni drewnianych, takich jak architektura i galanteria ogrodowa, drewniane elementy dźwigarów szalunkowych i rusztowań itp.

Zobacz broszurę >>

Tikkurila-Pinjalac-HB-30-ulotka

Pinjalac HB 30 zapewnia doskonałą ochronę przed przenikaniem wody (produkt testowany zgodnie z normą EN 927-1). Lakier można zabarwić na dowolny kolor. Jest to produkt wysoce tiksotropowy, co pozwala na nałożenie grubej warstwy wyrobu bez ryzyka zacieków. 

Zobacz broszurę >>

Tikkurila-Pinjadur-ulotka

Seria produktów Pinjadur przeznaczona jest do malowania drzwi zewnętrznych i ram okiennych. Zapewniają wyjątkową trwałość połysku i koloru, nawet w najtrudniejszych warunkach klimatycznych (testowane zgodnie z normą EN 927). Farby mogą być zabarwione na dowolny kolor.

Zobacz broszurę >>

Tikkurila-Pinja-Flex-Combi-ulotka

Doskonała ochrona okien i drzwi zewnętrznych. Farby Pinja Flex Combi zapewniają wyjątkową trwałość połysku i koloru, nawet w najtrudniejszych warunkach klimatycznych. Tworzą na drewnie szybkoschnącą i elastyczną powłokę o niskiej przepuszczalności wody.

Zobacz broszurę >>

dodano do zapisanych.
has been removed from saved.
pl