leżaki-z-drewna

Przemysłowe systemy zabezpieczania mebli ogrodowych

Meble ogrodowe często przez cały rok narażone są na działanie warunków atmosferycznych, a przecież w sezonie letnim muszą się dobrze prezentować. Systemy wykończeniowe Tikkurila do mebli ogrodowych zapewniają piękny wygląd i wydłużają żywotność okresu ochronnego zabezpieczanej powierzchni. Nasze rozwiązania zostały opracowywane w oparciu o 160 lat wiedzy i doświadczenia, a eksperckie wsparcie posprzedażowe zapewnia klientom pewność i spokój.

Długotrwałe piękno

Drewno jest pięknym i długotrwałym materiałem do mebli ogrodowych, a rozwiązania wykończeniowe Tikkurila potrafią wydobyć to piękno i zapewnić, że będzie trwać dłużej dzięki wyjątkowej odporności na warunki pogodowe i niezawodnej ochronie przed penetracją wody. Nasze produkty szybko schną, łatwo się nakładają i zapobiegają odbarwieniu drewna, pojawieniu się pleśni i sinizny. Nasze powłoki do drewna są testowane w ekstremalnym skandynawskim klimacie i spełniają wymogi trwałości w zastosowaniach przemysłowych.

zestaw-mebli-ogrodowych

Piękne kolory, które podobają się konsumentom

Oferujemy szeroki wybór kolorów do wszystkich rodzajów mebli ogrodowych, dzięki którym Twoja oferta wyróżni się na tle innych idealnym odcieniem. Podkreśl naturalne piękno drewna lub spraw, że mebel ogrodowe wyróżnia się kolorowym wykończeniem powierzchni, wybierając stopień połysku. 

Oferujemy szeroki wybór systemów wykończeniowych o różnych poziomach trwałości w zależności od tego, czy meble będą używane na krytym tarasie czy wystawione na działanie ciężkich warunków pogodowych. Nasze systemy zapewniają klientom szeroki wybór wykończeń powierzchni i połysku, najlepiej dostosowanych do danego zastosowania. Klientom, którym zależy na trwałym rozwiązaniu o wysokiej jakości, polecamy bejcę Pinja Wood Stain z podwójną warstwą lakieru Pinjalac HB 30.

Meble ogrodowe zabezpieczone produktami wykończeniowymi Tikkurila są łatwe w utrzymaniu, a środki do ich konserwacji są powszechnie dostępne. Powierzchnie nie łuszczą się nawet w ekstremalnych warunkach i zachowują niezmienny kolor przez długi czas. Zabezpieczone meble ogrodowe są również odporne na mycie i wycieranie, co ułatwia utrzymanie ich w czystości.

Systemy wykończeniowe dla ludzi i planety

Tikkurila stale rozwija innowacyjne rozwiązania z myślą o komforcie użytkowników i przyszłości planety. 

Prawie wszystkie nasze produkty do zastosowań zewnętrznych są wodorozcieńczalne i zawierają minimalne ilości lotnych związków organicznych, co sprawia, że stanowią one bardziej zrównoważony wybór, ponieważ emitują do atmosfery mniej szkodliwych związków i mają łagodny zapach. Nasza oferta zawiera linię produktów Pinja Protect, która jest oznakowana ekologicznie przez Nordic Swan Ecolabel, oraz serię Ultra Pro, która może być używana w budynkach oznaczonych przez Nordic Swan Eco. 

Wszystkie produkty Tikkurila spełniają najnowsze standardy środowiskowe.

zielone budownictwo

Wspólnie dążymy do jednego celu

Wspólnie z naszymi klientami analizujemy pełny cykl życia produktu, dzięki czemu identyfikujemy możliwości poprawy wydajności poprzez redukcję kosztów, przyspieszenie tempa prac i staranne zarządzanie łańcuchem dostaw. Niezależnie od tego, jakie są Twoje cele biznesowe, nasi eksperci techniczni służą pomocą w ich realizacji.

Chcesz dowiedzieć się więcej o oferowanych przez nas rozwiązaniach? Doradcy Tikkurila chętnie pomogą w doborze odpowiedniego produktu i systemu.

CHCESZ DOWIEDZIEĆ SIĘ WIĘCEJ O NASZYCH ROZWIĄZANIACH DLA PRZEMYSŁU DRZEWNEGO?
Skontaktuj się z nami

Systemy

dodano do zapisanych.
has been removed from saved.
pl