meble-z-drewna

Systemy przemysłowe do malowania mebli

Nasze przemysłowe systemy malarskie do malowania mebli zapewniają piękne wykończenie i wydłużają żywotność okresu ochronnego zabezpieczanej powierzchni zapewniając jej najlepszą możliwą ochronę. Były opracowywane w oparciu o 150 lat wiedzy i doświadczenia, a także są wspierane przez ekspercką pomoc posprzedażową, która zapewnia pewność i spokój ducha.

Nasza oferta produktów zawiera bezpieczne wodorozcieńczalne powłoki, które spełniają surowe wymagania dla mebli dziecięcych.  

Zaprojektowane, aby uwydatnić naturalne piękno drewna

Drewno jest naturalnych i długotrwałym materiałem dla wnętrz, zapewniając przestrzeni organiczny i ponadczasowy klimat. Rozwiązania powłokowe dla mebli Tikkurila są zaprojektowane tak, aby poprawić wygląd drewna.

Nasza szeroka oferta kolorów zawiera tysiące odcieni dla każdej powierzchni. Podkreśl naturalne piękno drewna lub spraw, że mebel wyróżnia się kolorowym wykończeniem powierzchni, wybierając stopień połysku od pełnego matu do wysokiego połysku. 

krzesło-detal

Trwałe i łatwe do czyszczenia powłoki

Meble są zazwyczaj w centrum codziennego życia, co oznacza, że muszą być łatwe do czyszczenia i mieć wykończenie powierzchni odporne na mycie i ścieranie. Przedmioty, takie jak biżuteria, zwierzęta czy normalne codzienne użytkowanie mogą niszczyć meble drewniane, przez co ich odporność na zarysowania jest tak ważna. 

Systemy wykończeniowe dla mebli Tikkurila są w pełni odporne na zarysowania, zapewniają doskonałą trwałość; mają również doskonałe właściwości wypełniania i są łatwe do czyszczenia. 

stół-z-drewna-detal

Rozwiązania, które promują dobre samopoczucie 

Kierujemy się innowacjami, które mają znaczenie i poświęcamy się opracowywaniu rozwiązań, które wpierają dobrostan ludzi i planety. 

Oferujemy pełen zakres wodorozcieńczalnych wykończeń dla mebli, które stanowią bardziej zrównoważony wybór. Produkty wodorozcieńczalne mają niską zawartość lotnych związków organicznych, przez co ich emisja wewnątrz i na zewnątrz domu jest niższa.

Oferujemy także wodorozcieńczalne produkty utwardzane promieniami UV, posiadające 100% zawartości części stałych. Te produkty o zaawansowanej technologii dają takie same wysokiej jakości rezultaty co tradycyjne produkty rozpuszczalnikowe, produkując przy tym mniej emisji, oznacza, to, że są bezpieczniejsze w użyciu. Technologia utwardzania UV także pomaga klientom zwiększyć ich wydajność produkcji.

Nasza oferta zawiera produkty oznaczone M1 i szeroki wybór systemów wykończeniowych do wnętrz, które spełniają najnowsze normy środowiskowe i mogą być również używane w domach oznakowanych Swan.
 

Meble

Idealnie dopasowane systemy wykończeniowe, którym możesz zaufać

Niezależnie od Twojego zastosowania, współpracujemy, aby zrozumieć pełen cykl życia Twojego produktu i zidentyfikować możliwości zwiększenia wydajności poprzez redukcję kosztów, przyspieszenie harmonogramów projektów oraz ostrożne zarządzanie łańcuchem dostaw. Nasi eksperci są gotowi by Cię wspierać i pomagać w osiągnięciu Twoich celów biznesowych.

Nasze produkty są testowane, aby zapewnić, że działają tak jak powinny w zastosowaniach przemysłowych. 

Chcesz dowiedzieć się więcej o naszych rozwiązaniach dla branży przemysłowej. Doradcy Tikkurila chętnie pomogą w doborze odpowiedniego produktu i systemu.

Skontaktuj się z nami

Polecane systemy:

Zobacz wszystkie nasze systemy malarskie na powierzchnie drewniane klikając w link poniżej 'Zobacz więcej systemów'.

dodano do zapisanych.
has been removed from saved.
pl