stacja uzdatniania wody i oczyszczalnia ścieków

Przemysłowe systemy do zabezpieczania stacji uzdatniania wody i oczyszczalni ścieków

Od samego początku produkcji farb przemysłowych dostarczamy niezawodne rozwiązania wykończeniowe dla stacji uzdatniania wody i oczyszczalni ścieków. Obecnie dostarczamy powłoki przemysłowe do zakładów na całym świecie, przede wszystkim do przedsiębiorstw państwowych, a od strony technicznej wspierają nas inspektorzy m.in. z certyfikatem FROSIO, by zapewnić odpowiednie wsparcie dla każdego klienta w tym wymagającym obszarze zastosowania. 
 

Rozwiązania dla dużych obciążeń w ekstremalnym środowisku

Stacje uzdatniania wody i oczyszczalnie ścieków to obiekty występujące w wysoce korozyjnym środowisku i dlatego wymagają rozwiązań odpornych na bardzo duże obciążenia. Sprzęt taki jak zbiorniki, niecki, napowietrzacze, elementy filtrujące i odstojniki muszą być dobrze chronione, ponieważ narażone są na pracę w zanurzeniu i działanie substancji chemicznych.

Tikkurila oferuje szereg wysokowydajnych powłok, które są odporne na substancje chemiczne i/lub wodę, a także zapewniają duża odporność mechaniczną w celu ochrony przed trudnymi warunkami otoczenia. Nasze rozwiązania wykończeniowe są również łatwe do aplikacji w niekontrolowanych warunkach typowych dla stacji uzdatniania wody i oczyszczalni ścieków.  

stacja uzdatniania wody i oczyszczalnia ścieków

Zrównoważone rozwiązania redukujące potrzebę prac konserwacyjnych 

Prace konserwacyjne stacji uzdatniania wody i oczyszczalni ścieków generują znaczne koszty, więc nasze powłoki zostały opracowane tak, aby pozwoliły na wydłużenie okresu między konserwacjami, dzięki czemu zastosowanie ich jest bardziej opłacalne w trakcie eksploatacji danego obiektu. 

Rygorystycznie testowane dla długotrwałej ochrony

Systemy, które oferujemy na nowe konstrukcje, jak i do malowania renowacyjnego poddawane są rygorystycznym testom i muszą spełnić bardzo wysokie wymagania dotyczące jakości. Posiadamy produkty odpowiednie do zabezpieczania powierzchni stalowych i betonowych z szeroką gamą systemów ISO 12944-5. Nasze systemy wykończeniowe są zgodne z ISO 12944-6, NORSOK oraz innymi obowiązującymi normami. 
    

stacja uzdatniania wody i oczyszczalnia ścieków

Pracujemy z Tobą, by chronić Twoje zasoby

Mamy wieloletnie doświadczenie w dostarczaniu rozwiązań do zabezpieczania stacji uzdatniania wody i oczyszczalni ścieków i możemy pracować z Tobą, by zrozumieć wymogi dotyczące obiektu, identyfikować możliwości zwiększenia wydajności poprzez redukcję kosztów, przyspieszenie harmonogramów projektów oraz rozważne zarządzanie łańcuchem dostaw.

Nasi eksperci mogą pomóc w wyborze właściwych dla Ciebie systemów malowania, a także zapewnić audyty pomagające ulepszyć i usprawnić proces aplikacji farby i zapewnić wysoką jakość obróbki powierzchni. Niezależnie od Twoich celów biznesowych, pomożemy Ci w ich osiągnięciu.

Chcesz dowiedzieć się więcej o naszych rozwiązaniach dla przemysłu?

 

Skontaktuj się z nami

Systemy

Zobacz wszystkie nasze systemy malarskie na powierzchnie z metalu klikając w link poniżej 'Zobacz więcej systemów'.

SYSTEM
DFT CAŁKOWITE
380
KAT. KOROZYJNOŚCI
Im3-H
NORMA
I.03
PRZYGOTOWANIE POWIERZCHNI
Sa2½
SYSTEM
DFT CAŁKOWITE
400
KAT. KOROZYJNOŚCI
Im3-H
NORMA
I.05
PRZYGOTOWANIE POWIERZCHNI
Sa2½
SYSTEM
DFT CAŁKOWITE
120
KAT. KOROZYJNOŚCI
C5-L
NORMA
G5.01
PRZYGOTOWANIE POWIERZCHNI
SaS
dodano do zapisanych.
has been removed from saved.
pl