transformatory

Powłoki przemysłowe do zabezpieczeń transformatorów, silników i generatorów prądu

Tikkurila od przeszło 20 lat dostarcza sprawdzone i niezawodne rozwiązania do zabezpieczeń transformatorów, silników i generatorów prądu, w tym produkty i systemy dobrane pod konkretne potrzeby klienta.

Niezależnie od wymagań, pracujemy razem, aby znaleźć odpowiedź na największe wyzwania naszych klientów, korzystając z doradztwa technicznego i wsparcia dostępnego na każdym kroku. 
 

W trudnych warunkach potrzeba niezawodnych rozwiązań 

Transformatory, silniki i generatory prądu często narażone są na ekstremalne warunki, w tym zachlapanie substancjami chemicznymi, działanie oparów, materiałów ściernych, takich jak brud i pył, uderzenia mechaniczne, wysokie temperatury, niekorzystne warunki atmosferyczne, a nawet nadmierne wibracje lub wysokie zasolenie. Systemy powłokowe muszą być wystarczająco wytrzymałe, aby chronić powierzchnię kosztownego sprzętu przed wszystkimi tymi czynnikami środowiskowymi.

transformatory

Opracowywane przez nas rozwiązania wspierają dobrostan ludzi i planety

Oprócz rozwiązań przygotowywanych na potrzeby spełnienia przez klienta minimalnych wymagań technicznych lub pod kątem alternatywnych systemów, które są bardziej opłacalne lub szybsze i łatwiejsze do zastosowania, oferujemy również gamę produktów Direct-to-Metal (DTM) o wysokiej zawartości cząstek stałych, jak również bardziej zrównoważone rozwiązania na bazie wody. Są one lepiej dostosowane do spełniania celów w zakresie zrównoważonego rozwoju. 

 

Rygorystyczne kompleksowe testy zapewniają niezawodność

Systemy powłok Tikkurila słyną z niezawodnej i stabilnej jakości. Wszystkie produkty są poddawane rygorystycznym badaniom i muszą spełnić bardzo wysokie wymagania dotyczące jakości. Oprócz doboru rozwiązań pod konkretne potrzeby klienta posiadamy wieloletnie doświadczenie w produkcji sprawdzonych wyrobów zgodnych z normami ISO 12944, NORSOK, GOST i innymi normami branżowymi. 

Wszystkie nasze produkty do zabezpieczeń powierzchni transformatorów, silników i generatorów prądu są dostępne w międzynarodowej sieci dystrybucji i objęte naszym programem terminowych dostaw.

transformatory

Jesteśmy godnym zaufania kompetentny partnerem

Podejmujemy kompleksową współpracę z klientem, by poznać i zrozumieć wszystkie jego potrzeby w całym cyklu życia sprzętu, identyfikując możliwości zwiększenia wydajności poprzez redukcję kosztów, przyspieszenie harmonogramów projektów oraz ostrożne zarządzanie łańcuchem dostaw​. Bez względu na cele biznesowe klienta nasi technicy służą wsparciem w ich realizacji​.

Nasza obsługa techniczna może również pomóc Ci w wyborze właściwych dla Ciebie systemów, a także zapewnić audyty, które pomogą ulepszyć i usprawnić proces aplikacji farby i zapewnić wysoką jakość obróbki powierzchni.
 

Skontaktuj się z nami

Systemy:

Zobacz wszystkie nasze systemy antykorozyjne klikając w link 'Więcej systemów'.

SYSTEM
DFT CAŁKOWITE
180
KAT. KOROZYJNOŚCI
C5-L
NORMA
C5.01
PRZYGOTOWANIE POWIERZCHNI
Sa2½

Testy i normy

Nasze produkty i systemy poddawane są testom, aby zapewnić ich najwyższą jakość w zastosowaniach przemysłowych.
  • Przyspieszone testy antykorozyjne (ISO 12944, testy u klientów)
  • Przyspieszone testy starzeniowe (UV, Xenon)
  • Odporność mechaniczna
     
dodano do zapisanych.
has been removed from saved.
pl