okładziny zewnętrzne

Powłoki przemysłowe do zabezpieczeń okładzin elewacyjnych

Rozwiązania Tikkurila zabezpieczające okładziny elewacyjne zapewniają atrakcyjne wykończenie i długotrwałą ochronę powierzchni. Nasze rozwiązania wykończeniowe zostały opracowywane w oparciu o 160 lat wiedzy i doświadczenia, a eksperckie wsparcie posprzedażowe zapewnia klientom pewność i spokój.

Piękne i trwałe wykończenie  

Jesteśmy znani dzięki rozwiązaniom wykończeniowym, które działają i niezawodnie sprawdzają się w zastosowaniach przemysłowych. Nasze rozwiązania są szybkoschnące z doskonałymi właściwościami, co pomaga poprawić wydajność pracy. Są również łatwe w aplikacji w opcji jednoskładnikowej. 

Nasze rozwiązania wykończeniowe tworzą równą i szczelną powłokę chroniącą drewno przed wilgocią, brudem i pękaniem. Kolor powierzchni jest zawsze jednorodny i bez skazy.
Nasz kompleksowy system barwienia jest również dostępny do drewnianych okładzin, co oznacza, że możesz wybierać spośród tysięcy możliwych opcji kolorystycznych. 
 

drewniane okładziny zewnętrzne
drewniane okładziny zewnętrzne

Wyjątkowy połysk i trwałość koloru w trudnych warunkach pogodowych


Rozwiązania powłokowe Tikkurila do okładzin zewnętrznych są przystosowane do najbardziej wymagających warunków atmosferycznych. Zostały one opracowane i przetestowane na zewnątrz w surowym nordyckim klimacie, co zapewnia ich trwałość niezależnie od pogody. 

Nasze powłoki do okładzin zewnętrznych charakteryzują się bardzo niską przepuszczalnością wody w zastosowaniach zewnętrznych. Podkłady Pinjadur Primer oraz farby nawierzchniowe Pinjadur 30, dwa ze specjalistycznych produktów do m.in. stolarki zewnętrznej, zapewniają najlepszą możliwą ochronię przed zarysowaniem i warunkami pogodowymi.  W naszej ofercie znajdują się również dające długotrwałą ochronę produkty z serii Ultra Pro, Pinja Flex Combi 25, Pinja Wood Stain oraz Pinjalac HB 30.

 

Rozwiązania wykończeniowe, które promują dobre samopoczucie 

W naszej działalności kierujemy się innowacyjnością i chcemy tworzyć rozwiązania dobre dla ludzi i naszej planety​. Tworzymy przyjazne dla środowiska produkty, które spełniają wszystkie odpowiednie normy ochrony przyrody.

Prawie wszystkie nasze produkty do zastosowań zewnętrznych są wodorozcieńczalne, co oznacza, że stanowią bardziej zrównoważony wybór. 

Idealnie dopasowane systemy wykończeniowe, którym możesz zaufać

Pracujemy z Tobą, aby zrozumieć wszystkie Twoje potrzeby w zakresie zastosowań, identyfikując możliwości zwiększenia wydajności poprzez redukcję kosztów, przyspieszenie harmonogramów projektów oraz odpowiedzialne zarządzanie łańcuchem dostaw. Posiadamy wiele punktów sprzedażowych i serwisowych w wielu krajach, które oferują klientom pomoc realizacji ich celów biznesowych​.


 

Chcesz dowiedzieć się więcej o naszych rozwiązaniach dla branży przemysłowej? Doradcy Tikkurila chętnie pomogą w doborze odpowiedniego produktu i systemu.

CHCESZ DOWIEDZIEĆ SIĘ WIĘCEJ O NASZYCH ROZWIĄZANIACH DLA PRZEMYSŁU DRZEWNEGO?
Skontaktuj się z nami

Systemy

Zobacz wszystkie nasze systemy malarskie na powierzchnie drewniane klikając w link poniżej 'Zobacz więcej systemów'.

dodano do zapisanych.
has been removed from saved.
pl