Tikkurila - profesjonalne produkty przemysłowe

Tikkurila - profesjonalne produkty przemysłowe

Kompleksowe rozwiązania, które wpływają na efekt końcowy, a nie na środowisko naturalne

 

W Tikkurila dokładamy wszelkich starań, aby dostarczać rozwiązania przemysłowe do zabezpieczenia powierzchni drewnianych i metalowych klientom z różnych branż. Dzięki ponad 150-letniemu doświadczeniu, opracowujemy najwyższej jakości produkty, które zapewniają naszym klientom wysoką jakość, która wytrzyma próbę czasu i pogody. 

Nieustannie szukamy sposobów na optymalizację procesów produkcyjnych u naszych klientów, a także na zwiększenie wydajności produktów. Nasi klienci mogą polegać na rozwiązaniach marki Tikkurila, aby konsekwentnie i niezawodnie realizować swoje zobowiązania.

Wspieramy cele biznesowe naszych klientów 

 

Skupiamy się nie tylko na produkcie, lecz również wspieramy cele biznesowe naszych klientów poprzez wspólne wypracowywanie najlepszych sposobów współpracy, optymalizację metod aplikacji powłok, wykorzystywanie technologii w udoskonalaniu procesów zakupowych i w dystrybucji. 

Nasi doradcy techniczno-handlowi gotowi są pomóc Państwu w osiągnięciu celów biznesowych.

Zrównoważone rozwiązania przemysłowe przyjazne dla zdrowia i środowiska

 

Stawiamy na innowacyjność i dążymy do opracowywania nowoczesnych rozwiązań, które wspierają dobrobyt ludzi i planety.

Naszym celem jest wdrażanie pionierskich innowacji w zakresie zrównoważonych produktów i skupienie się na czynnikach środowiskowych w całym cyklu życia pomalowanej powierzchni. Zrozumienie potrzeb naszych klientów i środowiska, w którym farba jest aplikowana jest kluczem do tworzenia przyjaznych dla natury, wysokiej jakości powłok zapewniających doskonałe zabezpieczenie powierzchni.

Nasza oferta obejmuje szeroki wybór trwałych rozwiązań powłokowych, w tym powłoki wodorozcieńczalne, produkty nakładane bezpośrednio na metal (DTM), o wysokiej zawartości części stałych oraz produkty niezawierające izocyjanianów.

Chcemy być w czołówce odpowiedzialnego biznesu i mieć swój udział w dbaniu o czyste środowisko oraz w tworzeniu lepszego jutra pełnego kolorów.

dodano do zapisanych.
has been removed from saved.
pl