laminowane panele

Przemysłowe systemy zabezpieczania laminowanych bali

Przemysłowe systemy zabezpieczania laminowanych bali firmy Tikkurila wydłużają żywotność pomalowanej powierzchni, zapewniając długotrwałą i niezawodną ochronę. Wszystkie nasze rozwiązania zostały opracowywane w oparciu o 150 lat wiedzy i doświadczenia, a także są wspierane przez pomoc posprzedażową naszych ekspertów dając w ten sposób dodatkową pewność i spokój ducha.

laminowane panele

Zatrzymaj pogodę na zewnątrz i chroń Twoje drewno  

Nasze rozwiązania wykończeniowe dla laminowanych bali są wyjątkowo łatwe w konserwacji i oferują trwałość oraz okres konserwacji od 7 do 10 lat. Nasze powłoki do drewna eksploatowane w surowym nordyckim klimacie, zapewniają niezawodną ochronę przed przenikaniem wilgoci niezależnie od pogody i zapobiegają odbarwieniu drewna, pojawieniu się pleśni i sinicy. 
 

Zachowanie naturalnego piękna drewna


Systemy Pinja Indeep i Pinja Color Plus to transparentne rozwiązania wykończeniowe, które sprawiają, że naturalne piękno drewnianej powierzchni jest bardziej widoczne niż w przypadku nieprzezroczystych rozwiązań malarskich, wzbogacając całościowy wygląd malowanej konstrukcji. Te rozwiązania są szybkoschnące, łatwe w aplikacji, a warstwa nawierzchniowa dostępna jest w szerokiej gamie kolorów. Laminowane bale powinny zawsze być gładkie w dotyku, a nasze rozwiązania podkreślają miłe w dotyku wykończenie powierzchni i jej piękny wygląd. 

Pinja Indeep powinno być używane jedynie do konserwacji drewna zgodnie z instrukcja w karcie technicznej produktu oraz na etykiecie. 
 

laminowane bale

Promowanie dobrego samopoczucia poprzez zrównoważone rozwiązania

Działania firmy Tikkurila opierają się na wierze w innowacyjność i opracowywaniu rozwiązań oraz usług wspierających dobre samopoczucie, i dbających o społeczeństwo i planetę​. 

W celu zapewnienia promowania bardziej zrównoważonych wyborów prawie wszystkie nasze produkty do zastosowań zewnętrznych są wodorozcieńczalne.

Wszystkie produkty firmy Tikkurila spełniają lub wykraczają poza istotne normy środowiskowe, a my zawczasu śledzimy zmiany w regulacjach w przemyśle chemicznym, by zawczasu odpowiedzieć na przyszłe potrzeby.

Rozwiązania aplikacyjne idealnie dopasowane do Twoich potrzeb

Wspólnie z naszymi klientami analizujemy pełny cykl życia produktu, dzięki czemu identyfikujemy możliwości poprawy wydajności poprzez redukcję kosztów, przyspieszenie tempa prac i staranne zarządzanie łańcuchem dostaw. Niezależnie od tego, jakie są Twoje cele biznesowe, nasi eksperci służą pomocą w ich realizacji.

Chcesz dowiedzieć się więcej o naszych rozwiązaniach dla branży przemysłowej? Doradcy Tikkurila chętnie pomogą w doborze odpowiedniego produktu lub kompleksowego rozwiązania.

Chcesz dowiedzieć się więcej o naszych rozwiązaniach dla branży przemysłowej?
Skontaktuj się z nami

Systemy

Zobacz wszystkie nasze systemy malarskie na powierzchnie drewniane klikając w link poniżej 'Zobacz więcej systemów'.

dodano do zapisanych.
has been removed from saved.
pl