deski tarasowe

Przemysłowe systemy zabezpieczania tarasów drewnianych

Drewniane deski tarasowe muszą być solidne, trwałe i atrakcyjnie wykończone, aby taras prezentował się znakomicie. Przemysłowe systemy wykończeniowe Tikkurila do drewnianych tarasów zapewniają maksymalną żywotność zabezpieczonej powierzchni, jednocześnie ukazując naturalne piękno drewna. Nasze rozwiązania zostały opracowywane w oparciu o 160 lat wiedzy i doświadczenia, a eksperckie wsparcie posprzedażowe zapewnia klientom pewność i spokój.
 

Szybko schnące i łatwe w konserwacji

Systemy wykończeniowe Tikkurila zapewniają doskonałą odporność na warunki atmosferyczne i niezawodną ochronę przed penetracją wody. Nasze produkty szybko schną, łatwo się nakładają i opóźniają odbarwienia drewna, pojawianie się pleśni i sinizny. Nasze powłoki do drewnianych tarasów są opracowywane i testowane w ekstremalnym skandynawskim klimacie, w deszczu i na słońcu, dzięki czemu działają tak jak powinny i zapewniają dobrą trwałość. Są łatwe w utrzymaniu bądź poprzez ponowne nałożenie tego samego produktu przemysłowego, albo przy użyciu olejów do tarasów firmy Tikkurila z oferty konsumenckiej.

taras z leżakami z drewna
taras

Szeroki wybór popularnych kolorów

Nasze produkty do zabezpieczania tarasów nadają elementom drewnianym delikatną satynową powłokę i są dostępne w różnych odcieniach szarości oraz brązu, dopasowanych do najczęściej stosowanych kolorów tarasów. Pinja Color Oil i Pinja W-Oil to wodorozcieńczalne, półprzezroczyste oleje do drewna, które wnikają w drewno i szybko schną. Pozwalają zabezpieczyć deski tarasowe przed wilgocią, światłem słonecznym i brudem.  

Oleje można barwić, by dopasować je stosowanych odcieni. Można je także szybko i łatwo odnawiać w ramach okresowej konserwacji za pomocą produktów konsumenckich Tikkurila. 

Wykończenia dla zdrowego otoczenia 

Tikkurila kieruje się innowacjami, które mają znaczenie i poświęca się opracowywaniu rozwiązań, które wspierają dobrostan ludzi i planety. Prawie wszystkie nasze produkty do zastosowań zewnętrznych są wodorozcieńczalne, co sprawia, że stanowią one bardziej zrównoważony wybór, ponieważ emitują do atmosfery mniej lotnych związków organicznych lub nie emitują ich w cale, i mają przy tym łagodny zapach. Wszystkie produkty Tikkurila spełniają najnowsze standardy środowiskowe.

Wspólnie dążymy do jednego celu

Wspólnie z naszymi klientami analizujemy pełny cykl życia projektu, dzięki czemu identyfikujemy możliwości poprawy wydajności. Niezależnie od tego, jakie są Twoje cele biznesowe, nasi eksperci służą pomocą w ich realizacji.

Chcesz dowiedzieć się więcej o naszych rozwiązaniach dla branży przemysłowej? Doradcy Tikkurila chętnie pomogą w doborze odpowiedniego produktu i systemu.

CHCESZ DOWIEDZIEĆ SIĘ WIĘCEJ O NASZYCH ROZWIĄZANIACH DLA PRZEMYSŁU DRZEWNEGO?
Skontaktuj się z nami

Systemy

Zobacz wszystkie nasze systemy malarskie na powierzchnie drewniane klikając w link poniżej 'Zobacz więcej systemów'.

dodano do zapisanych.
has been removed from saved.
pl