Powłoki przemysłowe dla masztów telefonii komórkowej i słupów elektroenergetycznych

Powłoki przemysłowe dla masztów telefonii komórkowej i słupów elektroenergetycznych

Tikkurila zapewnia powłoki do zabezpieczeń masztów telefonii komórkowej i słupów od początku istnienia tej branży. Nasze systemy zapewniają powierzchni najlepszą ochronę i doskonałość trwałość koloru.

Oferujemy szeroki wybór systemów renowacyjnych do różnego typu powierzchni, w tym rozwiązania mające zastosowanie w niskich temperaturach. Mamy również wiele systemów do ochronnego malowania nowych obiektów, w tym rozwiązania dla powierzchni galwanizowanych. 

Przekaźniki telefonii komórkowej i słupy energetyczne wymagają pewnych rozwiązań

Długa żywotność obiektu jest szczególnie ważna pod kątem obróbki powierzchni masztów telefonii komórkowej i słupów elektroenergetycznych. Malowanie renowacyjne może być niezwykle drogie, ponieważ musi być wykonywane na wysokości przez odpowiednio przeszkolonych pracowników z użyciem wyspecjalizowanego sprzętu. 

Dzięki systemowi barwienia dostarczamy farby w bardzo szerokiej gamie kolorystycznej, w tym także często stosowanych kolorach sygnalizacyjnych. Systemy Tikkurila zabezpieczające maszty i słupy zostały poddane testom, które potwierdziły, że cechuje je długa żywotność, wysoka odporność na korozję, dobra przyczepność i wyjątkowa stabilność koloru. 
 

maszty telefonii komórkowej

Zapewnianie najwyższej jakości na różnych rynkach

Nasza globalna obecność i sieć kontaktów umożliwiają dostosowywanie i usprawnianie procesów powlekania farbą naszych klientów na różnych rynkach​. Czasami stalowe elementy masztów produkowane są w innym kraju niż są później instalowane. Tikkurila ma możliwość dostarczania dokładnie tych samych produktów lub systemów i odcieni kolorów wszędzie tam, gdzie farba jest aplikowana. 

Nasza linia produktów zawiera Temacoat HS-F Primer, który ma wysoką zawartość części stałych i może być stosowany w niskich temperaturach, oraz Temathane PC 50, który jest świetnym wyborem, gdy wymagane są powłoki o wysokiej zawartości części stałych, wysokim połysku i stabilności koloru.

Nasze systemy wykończeniowe dla przekaźników i słupów energetycznych są w pełni przetestowane i spełniają wymagania Normy ISO 12944 i wielu innych lokalnych wymagań. Oferujemy także bardziej zaawansowane rozwiązania do zastosowania tam, gdzie potrzebna jest bardziej solidna ochrona.

 

Idealnie dopasowane systemy wykończeniowe, którym możesz zaufać

Pracujemy z Tobą, aby zrozumieć wszystkie Twoje potrzeby, identyfikując możliwości zwiększenia wydajności poprzez redukcję kosztów, przyspieszenie harmonogramów projektów oraz rozważne zarządzanie łańcuchem dostaw. Nasz dział techniczny jest gotów by Cię wspierać i pomagać w osiągnięciu Twoich celów biznesowych.

Nasi doradcy może również pomóc Ci w wyborze właściwych dla Ciebie systemów, a także zapewnić audyty, które pomogą ulepszyć i usprawnić proces aplikacji farby i zapewnić wysoką jakość obróbki powierzchni.

 

Chcesz dowiedzieć się więcej o naszych rozwiązaniach dla zastosowań przemysłowych? Nasi eksperci chętnie doradzą wybór odpowiedniego produktu lub systemu.

Skontaktuj się z nami

Systemy

Zobacz wszystkie nasze systemy malarskie na powierzchnie metalowe klikając w link poniżej 'Zobacz więcej systemów'.

SYSTEM
DFT CAŁKOWITE
240
KAT. KOROZYJNOŚCI
C5-M
NORMA
C5.02
PRZYGOTOWANIE POWIERZCHNI
Sa2½
SYSTEM
DFT CAŁKOWITE
360
KAT. KOROZYJNOŚCI
C5-VH
NORMA
C5.04
PRZYGOTOWANIE POWIERZCHNI
Sa2½
dodano do zapisanych.
has been removed from saved.
pl