malowanie okien na zewnątrz

Przemysłowe systemy zabezpieczania okien

Systemy zabezpieczania okien firmy Tikkurila obejmują szeroki wybór farb do różnych potrzeb, z których wszystkie zapewniają długotrwała ochronę opartą na ponad 150 latach wiedzy i doświadczenia. Każdy z naszych produktów posiada eksperckie wsparcie posprzedażowe, które zapewnia klientom pewność i spokój. 

okna

Piękne i trwałe wykończenie 

Nasze systemy zabezpieczania okien obejmują szeroki wybór opcji, które mogą podkreślać naturalne piękno drewna lub nadawać kolor drewnianej powierzchni tworząc bardziej wyraziste elementy architektoniczne.

Wymagania powłok okiennych różnią się w zależności od lokalizacji. W północnej Europie zewnętrzna część okien jest zazwyczaj wykonana z aluminium, co oznacza, że tylko wewnętrzne drewno musi zostać pomalowane, zazwyczaj na kolor biały. 

W krajach bałtyckich biała farba jest również nakładana na zewnętrzną część drewnianej ramy okiennej, więc tak farba musi również odporna na warunki zewnętrzne. W południowej Europie używa się szerszej palety odcieni transparentnych.

Dzięki zaawansowanemu systemowi barwienia w naszej gamie kolorów transparentnych do okien można bez trudu znaleźć tysiące opcji .

okna

Niezawodne i łatwe w aplikacji

Nasze produkty zawsze są łatwe w aplikacji i niezawodnie działają na liniach produkcyjnych. Są szybkoschnące i charakteryzują się doskonałymi właściwościami do składowania.

Nasze produkty wykończeniowe obejmują Pinja Flex Combi 25 i 35, szybkoschnące farby zewnętrzne. Tworzą one elastyczną powłokę o niskiej przepuszczalności wody, która pomaga chronić okno przed wilgocią i brudem. Transparentne wykończenia w dowolnym kolorze produktami Pinja Wood Stain i Pinjalac HB 30 to idealne rozwiązania chroniące okno przed wilgocią, światłem słonecznym i zabrudzeniami.

Zewnętrzne farby Tikkurila do drewna są testowane w warunkach zewnętrznych w surowym nordyckim klimacie. 

zielone budownictwo

Rozwiązania powłokowe do okien, które promują dobre samopoczucie 

W naszej działalności kierujemy się innowacyjnością i chcemy tworzyć rozwiązania dobre dla ludzi i naszej planety​. Zależy nam na rozwoju i zrównoważonych rozwiązaniach zachowując jednocześnie najwyższą jakość i trwałość produktów.​

Prawie wszystkie nasze produkty do zastosowań zewnętrznych są wodorozcieńczalne, co oznacza, że stanowią bardziej zrównoważony wybór. Pinja Flex Combi 25 posiada certyfikat M1, co oznacza, że nie emituje szkodliwych substancji do powietrza w pomieszczeniach. Zobacz listę produktów z certyfikatem M1.
 

Idealnie dopasowane systemy wykończeniowe, którym możesz zaufać

Współpracujemy z Tobą, aby zrozumieć pełen cykl życia Twojego produktu i zidentyfikować możliwości zwiększenia wydajności poprzez redukcję kosztów, przyspieszenie harmonogramów projektów oraz staranne zarządzanie łańcuchem dostaw. Nasi doradcy służą pomocą w realizacji Twoich celów biznesowych​.

Nasze produkty są testowane, aby zapewnić ich jak najlepsze działanie w zastosowaniach przemysłowych.
 

Skontaktuj się z nami

Systemy

Zobacz wszystkie nasze systemy malarskie na powierzchnie drewniane klikając w link poniżej 'Zobacz więcej systemów'.

dodano do zapisanych.
has been removed from saved.
pl