okładziny drewniane

Powłoki przemysłowe dla okładzin

Nasze powłoki dla okładzin zapewniają najwyższą ochronę powierzchni i pomagają znacznie przedłużyć ich żywotność. Rozwiązania powłokowe dla okładzin Tikkurila są opracowane w oparciu o 150 lat wiedzy i doświadczenia, a także są wspierane przez ekspercką pomoc posprzedażową, która zapewnia pewność i spokój ducha.

domy z drewna

Długotrwała ochrona dla elementów drewnianych

Rozwiązania powłokowe dla okładzin Tikkurila zapewniają doskonałą odporność na warunki atmosferyczne, chroniąc przez przenikaniem wody, światłem słonecznym i zabrudzeniami. Nasze rozwiązania potwierdziły swoją trwałość i niezawodność w wymagających środowiskach, utrzymując długi cykl konserwacji. Są szybkoschnące z doskonałymi właściwościami składowania i łatwe w aplikacji. 

Farby Tikkurila do wymalowań zewnętrznych testowane są w surowym nordyckim klimacie, tak jak wszystkie rekomendowane przez nas systemy zewnętrzne.  

Nasz kompleksowy system barwienia jest również dostępny dla okładzin, co oznacza, że możesz wybrać z tysiąca możliwych alternatyw kolorystycznych.

Rozwiązania powłokowe dla okładzin, które promują dobre samopoczucie 

Kierujemy się innowacjami, które mają znaczenie i poświęcamy się opracowywaniu rozwiązań, które wpierają dobrostan ludzi i planety. 

Prawie wszystkie nasze produkty do zastosowań zewnętrznych są wodorozcieńczalne, co oznacza, że stanowią bardziej zrównoważony wybór. Nasza oferta zawiera linię produktów Pinja Protect, która jest oznakowana ekologicznie przez Nordic Swan Ecolabel, oraz serię Ultra Pro, która może być używana w budynkach oznaczonych przez Nordic Swan Eco.

Rozwiązania powłokowe dla okładzin Tikkurila spełniają najnowsze standardy środowiskowe.
 

domy z drewnianą elewacją
drewniana elewacja

Idealnie dopasowane systemy wykończeniowe, którym możesz zaufać

Współpracujemy z Tobą, aby zrozumieć pełen cykl życia Twojego produktu i zidentyfikować możliwości zwiększenia wydajności poprzez redukcję kosztów, przyspieszenie harmonogramów projektów oraz ostrożne zarządzanie łańcuchem dostaw. Nasi eksperci są gotowi by Cię wspierać w osiągnięciu Twoich celów biznesowych.

Skontaktuj się z nami

Systemy

Zobacz wszystkie nasze systemy malarskie na powierzchnie drewniane klikając w link poniżej 'Zobacz więcej systemów'.

dodano do zapisanych.
has been removed from saved.
pl