Przemysłowe systemy zabezpieczania wewnętrznych elementów drewnianych

Przemysłowe systemy zabezpieczania wewnętrznych elementów drewnianych

Szukasz sposobu na poprawę trwałości i uwydatnienie naturalnego wyglądu drewnianych elementów pomieszczeniach?

Nasze powłoki przemysłowe, opracowywane w oparciu o 160 lat wiedzy i doświadczenia, zapewniają najlepszą możliwą ochronę zabezpieczanej powierzchni. Wszystkie nasze rozwiązania są objęte eksperckim wsparciem posprzedażowym, co zapewnia klientom pewność i spokój.

Naturalne piękno litego drewna

Piękno litego drewna sprawia, że jest ono naturalnym wyborem do wykończenia wnętrz, a odpowiednio dobrana powłoka wykończeniowa podkreśla jego wygląd i pozwala zachować jego urok na długi czas. 

W naszej ofercie rozwiązań wykończeniowych do litego drewna w pomieszczeniach znajduje się Akviwax Satin, przezroczysty, wodorozcieńczalny wosk dostępny w szerokiej gamie kolorów. Naturalny wosk będący składnikiem produktu Akviwax Satin wnika w strukturę drewna, tworząc odporną na wilgoć i zabrudzenia, jedwabiście miękką w dotyku powierzchnię.

Lakiery z serii Akvilac tworzą przezroczysta powłokę o szerokim wachlarzu stopni połysku i naturalnym wyglądzie malowanej powierzchni, nadając wysoką odporność na zabrudzenia i ułatwiając utrzymanie w czystości. Możliwość barwienia pozawala na nadanie wyjątkowego charakteru przedmiotów i pomieszczeń. 

 

powierzchnia z bala
wnętrze domu z bala

Łatwa aplikacja i szybkie schnięcie

Rozwiązania powłokowe Tikkurila do litego drewna w pomieszczeniach są łatwe w aplikacji i dobrze sprawdzają się w zastosowaniach przemysłowych. Są szybkoschnące, co zapobiega nadmiernemu wnikaniu produktu w drewno i pęcznieniu włókien. 

Nasze zalecane rozwiązania i systemy wykończeniowe do powierzchni drewnianych w pomieszczeniach są opracowywane i testowane zgodnie ze wszystkimi niezbędnymi metodami testowymi i normami międzynarodowymi.

Powłoki do wnętrz, które sprzyjają dobremu samopoczuciu 

Tikkurila kieruje się innowacjami, które mają znaczenie i poświęca się opracowywaniu rozwiązań, które wpierają dobrostan ludzi i planety. Oferujemy szeroki zakres wodorozcieńczalnych produktów do zastosowań wewnętrznych, które stanowią bardziej zrównoważony wybór, ponieważ emitują mało lotnych związków organicznych. 

Wszystkie nasze produkty do wnętrz spełniają najnowsze normy środowiskowe i mogą być również używane w domach z certyfikatem Nordic Swan Ecolabel. Produkt Akviwax Satin posiada certyfikat M1 przyznawany przez Fińską Fundację Informacji Budowlanej RTS jako materiał budowlany o niskiej emisji zanieczyszczeń, który może być stosowany w budynkach ekologicznych zgodnie z normami LEED i BREEAM.
 

konstrukcja z bala

Pomagamy Ci osiągnąć cele biznesowe

Wspólnie z Tobą staramy się zrozumieć pełny cykl życia Twojego produktu, identyfikując możliwości zwiększenia wydajności poprzez redukcję kosztów, przyspieszenie harmonogramów projektów oraz ostrożne zarządzanie łańcuchem dostaw​. Wspólnie z naszymi ekspertami technicznymi zrealizujesz swoje cele biznesowe.

Chcesz dowiedzieć się więcej o naszych rozwiązaniach dla branży przemysłowej? Doradcy Tikkurila chętnie pomogą w doborze odpowiedniego produktu i systemu.

CHCESZ DOWIEDZIEĆ SIĘ WIĘCEJ O NASZYCH ROZWIĄZANIACH DLA PRZEMYSŁU DRZEWNEGO?
Skontaktuj się z nami

Systemy

Zobacz wszystkie nasze systemy malarskie na powierzchnie drewniane klikając w link poniżej 'Zobacz więcej systemów'.

dodano do zapisanych.
has been removed from saved.
pl