elementy konstrukcyjne z drewna klejonego

Przemysłowe rozwiązania do zabezpieczania elementów konstrukcyjnych z drewna klejonego

Łatwa w utrzymaniu, niezawodna ochrona.

Rozwiązania wykończeniowe firmy Tikkurila do elementów konstrukcyjnych z drewna klejonego zapewniają doskonałą ochronę powierzchni i pomagają maksymalnie wydłużyć jej żywotność. Nasze rozwiązania zostały opracowywane w oparciu o 160 lat wiedzy i doświadczenia, a eksperckie wsparcie posprzedażowe zapewnia klientom pewność i spokój.

Trwałe i atrakcyjne wykończenie

Nasze rozwiązania zabezpieczające do laminowanych elementów konstrukcyjnych zapobiegają powstawaniu pęknięć w zaimpregnowanym drewnie i dobrze chronią przed zmianami poziomu wilgotności. Zapewniają również dobrą odporność na warunki atmosferyczne w zastosowaniach zewnętrznych i gwarantują niezawodną ochronę przed wnikaniem wody. 

Wszystkie nasze powłoki do drewna są szybkoschnące, łatwe w aplikacji i poddawane intensywnym testom w surowym skandynawskim klimacie, aby zapewnić ich wyjątkową trwałość. 

elementy konstrukcyjne z drewna klejonego
elementy konstrukcyjne z drewna klejonego

Trwała i solidna ochrona 

Produkt Ultra Pro 30 – odporna powłoka kryjąca, sprawdził się w wymagających środowiskach i doskonale nadaje się do zewnętrznych laminowanych elementów konstrukcyjnych. Zapewnia solidną ochronę przed czynnikami atmosferycznymi, wilgocią, światłem słonecznym i brudem. Może być stosowany jako podkład i do lakierowania powierzchni. 

Pinja Indeep i kolorowa bejca Pinja Wood Stain mogą być używane do ochrony przed wilgocią i odbarwieniami. Zapobiegają również występowaniu pleśni i sinizny. Produkty Pinja są szybkoschnące, łatwe w aplikacji, a dodatkowo pozwalają poprawić wygląd laminowanych drewnianych elementów konstrukcyjnych dzięki szerokiej gamie kolorów do wyboru. Pinja Top tworzy elastyczną, półkryjącą, wodoodporną powłokę, która dostosowuje się do pór roku i pozwala drewnu oddychać.  Pinja Color Plus to idealna propozycja pozwalająca uzyskać powłoki od których oczekujemy wysokiej transparentności, wygody aplikacji oraz szybkiego wysychania i trwałego wykończenia powierzchni.

Produkt Pinja Indeep powinien być stosowany do konserwacji drewna zawsze zgodnie z instrukcjami w specyfikacji produktu oraz na etykiecie. 
 

Zrównoważone rozwiązania, które zapewniają dobre samopoczucie

W naszej działalności kierujemy się innowacyjnością i chcemy tworzyć rozwiązania dobre dla ludzi i naszej planety​. Prawie wszystkie nasze produkty do zastosowań zewnętrznych są wodorozcieńczalne, co oznacza, że stanowią bardziej zrównoważony wybór. 
Nasza oferta zawiera linię produktów Pinja Protect, która jest oznakowana ekologicznie przez Nordic Swan Ecolabel, oraz serię Ultra Pro, która może być używana w budynkach oznaczonych przez Nordic Swan Eco.

Wszystkie produkty Tikkurila spełniają najnowsze standardy środowiskowe.

Rozwiązania i usługi, którym możesz zaufać


Współpracujemy z Tobą, aby zrozumieć pełen cykl życia Twojego produktu i zidentyfikować możliwości zwiększenia wydajności poprzez redukcję kosztów, przyspieszenie harmonogramów projektów oraz odpowiedzialne zarządzanie łańcuchem dostaw​. Nasi doradcy technologiczni służą pomocą w realizacji Twoich celów biznesowych​.

Chcesz dowiedzieć się więcej o naszych rozwiązaniach dla branży przemysłowej? Doradcy Tikkurila chętnie pomogą w doborze odpowiedniego produktu i systemu.

CHCESZ DOWIEDZIEĆ SIĘ WIĘCEJ O NASZYCH ROZWIĄZANIACH DLA PRZEMYSŁU DRZEWNEGO?
Skontaktuj się z nami

Systemy

Zobacz wszystkie nasze systemy malarskie na powierzchnie drewniane klikając w link poniżej 'Zobacz więcej systemów'.

dodano do zapisanych.
has been removed from saved.
pl