malowanie natryskiem

MKL BAU i Tikkurila - współpraca w celu osiągnięcia najwyższej jakości

Firma MKL BAU to firma projektowo-inżynieryjno-budowlana specjalizująca się w realizacji inwestycji budowlanych w Polsce oraz za granicą, głównie na rynku skandynawskim.

To firma z ponad 200 pracownikami, którzy realizują projekty głównie w obszarze budownictwa ogólnego, przemysłowego oraz energetyki.

Współpraca od lat

Firma MKL BAU współpracuje z Tikkurila od wielu lat w zakresie stosowania farb i powłok przemysłowych.  Do realizacji projektów wybierają produkty Tikkurila, ponieważ świetnie sprawdzają się w wymagających projektach przemysłowych, zapewniając wznoszonym konstrukcjom doskonałe zabezpieczenie i trwałość.

aplikacja natryskiem
współpraca MKL BAU i Tikkurila w zakresie dostawy farb przemysłowych

Dlaczego Tikkurila?

Mariusz Cizio, współwłaściciel firmy MKL BAU, stwierdza: „Produkty Tikkurila spotykają się z naszymi oczekiwanymi cenowymi, z doskonałą jakością,  ale ta cena to nie jest tylko ceną za litr farby, to jest również jakość i szybkość nanoszenia powłok malarskich. Możemy skrócić, zoptymalizować czas produkcji i czas przebywania naszych konstrukcji na malarni. To ma dla nas ogromne znaczenie(…). Firma Tikkurila zapewnia nam doskonałą ochronę naszych konstrukcji. Nasi klienci również bardzo cenią tę markę i jej produkty".

dodano do zapisanych.
has been removed from saved.
pl