powłoki przemysłowe do zabezpieczania listew i paneli

Powłoki przemysłowe do zabezpieczania listew i paneli

Nasze powłoki przemysłowe do listew i paneli zapewniają najlepszą możliwą ochronę dla zabezpieczanej powierzchni i pomagają wydłużać ich trwałość. Zostały opracowywane w oparciu o 150 lat wiedzy i doświadczenia, a oferowane wsparcie posprzedażowe zapewnia klientom pewność i spokój.

W naszej ofercie znajdują się systemy przeznaczone do różnych metod aplikacji i różnych zastosowań wewnętrznych. Zapewniamy również specjalne rozwiązania do konkretnych segmentów.

panele sufitowe i ścienne

Łatwa aplikacja i szybkie schnięcie

Rozwiązania powłokowe Tikkurila do malowania paneli i listew są łatwe w aplikacji i dobrze sprawdzają się w zastosowaniach przemysłowych. Szybko schną i nie powodują pęcznienia włókien, co oznacza, że mniej produktu wnika w drewno.

Nasze produkty wykończeniowe do drewna i rekomendowane systemy zostały opracowywane i przetestowane na prawdziwym drewnie zgodnie ze wszystkimi niezbędnymi metodami testowymi i międzynarodowymi normami.
 

Szeroki wybór kolorów

Panele i listwy są zazwyczaj używane do wykańczania ścian i sufitów. W naszej gamie kolorów można bez trudu znaleźć odpowiedni kolor do każdego rodzaju przestrzeni. 

Rodzaj używanych materiałów różni się w poszczególnych regionach, ale w krajach skandynawskich najczęściej stosuje się płyty MDF lub sosnę, podczas gdy na południu Europy używa się szerszej gamy materiałów drewnianych, w tym dębu. W przypadku dębu najlepszym rozwiązaniem jest zwykle lakierowanie powierzchni. 

Zrównoważone systemy wykończeniowe dla ludzi i dla planety 

W naszej działalności kierujemy się innowacyjnością i chcemy tworzyć rozwiązania dobre dla ludzi i naszej planety​. 

Aby zaoferować wybór bardziej zrównoważonych rozwiązań, opracowaliśmy pełną gamę wodorozcieńczalnych produktów utwardzanych promieniami UV.

Te zaawansowane produkty zapewniają tak samo dobre rezultaty, co tradycyjne produkty na bazie rozpuszczalników, ale przy niższym poziomie emisji, dzięki czemu są bezpieczniejsze w użyciu. Technologia utwardzania promieniami UV zapewnia również wyższą wydajność produkcji.

W naszej ofercie znajduje się wiele produktów ze znakiem M1. Wszystkie produkty Tikkurila spełniają najnowsze standardy środowiskowe, a nasze produkty do wnętrz mogą być również stosowane w domach z certyfikatem Swan.

Okładziny ścienne

Pracujmy razem na lepszą przyszłość

Wspólnie z naszymi klientami analizujemy pełny cykl życia produktu i identyfikujemy możliwości poprawy wydajności poprzez redukcję kosztów, przyspieszenie tempa prac i staranne zarządzanie łańcuchem dostaw​.

Nasi doradcy techniczni służą pomocą w realizacji Twoich celów biznesowych​.

Skontaktuj się z nami

Systemy:

Zobacz wszystkie nasze systemy na powierzchnie drewniane klikając w link 'Więcej systemów'.

dodano do zapisanych.
has been removed from saved.
pl