Rozwiązania wykończeniowe do posadzek w budynkach publicznych i komercyjnych

Rozwiązania wykończeniowe do posadzek w budynkach publicznych i komercyjnych

Podłogi w budynkach użyteczności publicznej i komercyjnych, takich jak biblioteki, biura oraz budynki wielofunkcyjne, muszą być przystosowane do dużego natężenia ruchu pieszego, co wymaga zapewnienia odpowiedniej trwałości i odporności na ścieranie. Jednocześnie duże znaczenie odgrywają walory estetyczne, bowiem posadzki te muszą być dobrze wyglądać i być przyjemne w użytkowaniu. Preferowane są kolorowe błyszczące, dekoracyjne podłogi, ponieważ przyciągają uwagę i są atrakcyjne dla odwiedzających oraz klientów. Temafloor P300 umożliwia nawet zastosowanie nowatorskich i innowacyjnych wzorów, takich jak marmurkowanie i niestandardowe desenie, które poprawiają walory estetyczne przestrzeni publicznej. Tikkurila oferuje bogaty wybór atrakcyjnych, trwałych powłok podłogowych do budynków użyteczności publicznej i komercyjnych — od warstw wykończeniowych obszarów narażonych na ruch wózków widłowych po zachwycające, designerskie powłoki do obiektów handlowych, muzeów i teatrów.

Szybka instalacja i łatwe utrzymanie czystości

W budynkach publicznych i komercyjnych prace konserwacyjne muszą trwać krótko, aby zminimalizować zakłócenia i straty zysków, dlatego preferowane są szybkoutwardzalne i niskozapachowe systemy wykończeń. Powłoki podłogowe Tikkurila charakteryzują się niską zawartością LZO oraz szybkością instalacji i utwardzania — np. Temafloor 500M zcertyfikatem M1 to niskozapachowa, samopoziomująca i łatwa w aplikacji warstwa, która po zaschnięciu tworzy płaską powierzchnię łatwą do czyszczenia.

Rozwiązania wykończeniowe do posadzek w budynkach publicznych i komercyjnych
Rozwiązania wykończeniowe do posadzek w budynkach publicznych i komercyjnych

Odpowiednia powłoka podłogowa do każdego pomieszczenia

Powłoki posadzkowe Tikkurila są dostępne w niemal nieograniczonej gamie kolorów, w tym z połyskującym efektem metalicznym. Oferujemy również szeroki wybór faktur oraz opcję wyboru stopnia połysku: od wysokiego do głęboko matowego. Odpowiednie wykończenie ma ogromny wpływ na estetykę przestrzeni — może zwiększać jej atrakcyjność, wprowadzać spokój i harmonię lub przyciągać wzrok. Nasza oferta obejmuje także wyróżniony certyfikatem M1, niskoemisyjny system Cozy Floor, który zapewnia doskonałe właściwości dźwiękoszczelne i poprawia akustykę, dzięki czemu obiekty, takie jak biblioteki i biura stają się cichsze i przyjemniejsze dla ludzi. W przypadku pomieszczeń specjalistycznych, które są rzadko odwiedzane i obarczone dużym ryzykiem wycieków wody, oferujemy elastyczne powłoki podłogowe odporne na pękanie i wnikanie wody.

Rozwiązania przyjazne środowisku od podstaw

Bez względu na wybrane rozwiązanie uzyskasz wyjątkową ochronę przy minimalnym wpływie na środowisko. Skupiamy się głównie na opracowywaniu rozwiązań poprawiających jakość powietrza w pomieszczeniach. Naszym celem jest niska zawartość lotnych związków organicznych i maksymalna redukcja emisji. W naszej ofercie znajdziesz wiele produktów z certyfikatem M1, powłoki wodorozcieńczalne oraz systemy malarskie, które spełniają wymogi klasyfikacji LEED i BREEAM. Cieszymy się zaufaniem klientów, ponieważ dostarczamy wysokowydajne produkty, które wydłużają okresy międzyobsługowe i zmniejszają wpływ budynków na środowisko w całym ich cyklu życia. 

Rozwiązania wykończeniowe do posadzek w budynkach publicznych i komercyjnych

Chcesz dowiedzieć się więcej naszych rozwiązaniach? Eksperci Tikkurila zawsze chętnie pomogą Ci wybrać właściwy produkt lub rozwiązanie.

CHCESZ DOWIEDZIEĆ SIĘ WIĘCEJ O NASZYCH ROZWIĄZANIACH?
Skontaktuj się z naszym doradcą

Systemy powłok do nawierzchni o małych obciążeniach (BC2)

DFT CAŁKOWITE
250

Systemy powłok do nawierzchni o średnich obciążeniach (BC3)

TC128
DFT CAŁKOWITE
500

Systemy powłok do nawierzchni o wysokich obciążeniach (BC4)

TC177 FOR DRY CONCRETE SURFACE
TC134
DFT CAŁKOWITE
2000
DFT CAŁKOWITE
2000
dodano do zapisanych.
has been removed from saved.
pl