Broszury i poradniki - produkty do metalu

 

Udostępniamy Państwu materiały informacyjne na temat zabezpieczania powierzchni metalowych w różnych zastosowaniach przemysłowych.

Powłoki-malarskie-na-powierzchnie-metalowe-poradnik-Tikkurila

Powłoki malarskie na powierzchnie metalowe - poradnik

Niniejsza książka zawiera materiał zgodny z tematyką kursów prowadzonych przed ekspertów Tikkurila Polska S.A.,  dotyczących ochrony antykorozyjnej powierzchni metalowych.

Przemysłowe powłoki malarskie na powierzchnie metalowe

systemy-malarskie-ochrona-antykorozyjna-Tikkurila

Przygotowaliśmy dla Państwa opracowanie mające na celu pomoc w projektowaniu zabezpieczeń antykorozyjnych przy użyciu oferowanych przez nas produktów. Systemy malarskie zestawiono w tabelach odpowiadających układem tabelom z systemami malarskimi zamieszczonymi w 5. części normy PN-EN ISO 12944.

Systemy malarskie Tikkurila >>

Zabezpieczenie-mostów-i-konstrukcji-mostowych-poradnik-Tikkurila

Zabezpieczenie mostów i konstrukcji mostowych

Firma Tikkurila Polska S.A. już od blisko dwudziestu lat oferuje zestawy farb na mosty i konstrukcje mostowe. W związku z tym, że opracowujemy wciąż nowe farby lub udoskonalamy oferowane dotychczas, skomponowaliśmy nowe zestawy, które uzyskały Rekomendację Techniczną IBDiM nr RT/2016-02-0171.

Zabezpieczanie konstrukcji mostowych

Tikkurila-Temasolid-EZ-80

Temasoild EZ 80

Nowej generacji wysokopołyskowa farba Temasolid EZ 80 może zastąpić tradycyjne systemy farb antykorozyjnych. Produkt ten jest łatwy w aplikacji natryskiem. Tworzy twardą, elastyczną odporną na ścieranie i odkształcenia powłokę, zmniejszając tym samym ryzyko mechanicznych uszkodzeń podczas transportu i instalacji pomalowanych elementów. 

Temasolid EZ 80

Tikkurila-Fontefacade-system-do-malowania-płyt-włókno-cementowych

Fontefacade SC

Tikkurila opracowała szybkoschnący, wodny system malarski Fontefacade, który sprawia, że płyty włókno-cementowe są materiałem spełniającym najwyższe wymagania architektów i projektantów. 

Fontefacade - system do malowania płyt włókno-cementowych

dodano do zapisanych.
has been removed from saved.
pl