drzwi frontowe

Przemysłowe rozwiązania dla drzwi zewnętrznych

Rozwiązania powłokowe do drzwi zewnętrznych firmy Tikkurila zapewniają długotrwałą ochronę przed przenikaniem wody, pomagając chronić drewno przed wilgocią i zabrudzeniami. Nasze rozwiązania wykończeniowe zostały opracowywane w oparciu o 150 lat wiedzy i doświadczenia, a eksperckie wsparcie posprzedażowe zapewnia klientom pewność i spokój.

drzwi na zewnątrz

Piękne i trwałe wykończenie  

Nasze systemy wykończeniowe do drzwi zewnętrznych zapewniają atrakcyjne wykończenie podkreślające naturalne piękno drewna lub wyróżniające drzwi dzięki kolorowemu zabezpieczeniu powierzchni.

Jesteśmy znani z tego, że opracowujemy rozwiązania wykończeniowe, które działają i niezawodnie sprawdzają się w zastosowaniach przemysłowych. Nasze produkty są szybkoschnące z doskonałymi właściwościami składowania i łatwe w aplikacji. Kompleksowy system barwienia Tikkurila jest również dostępny dla farb zabezpieczających drzwi zewnętrzne, co oznacza, że masz do dyspozycji tysiące opcji kolorystycznych.

Farby Tikkurila do drewna na zewnątrz są testowane w surowych warunkach klimatu nordyckiego, dlatego możesz być pewny, że zabezpieczenie powierzchni będzie z pewnością trwałe. 

Wyjątkowa trwałość drzwi zewnętrznych

Drzwi zewnętrzne są często używane i dotykane, a przedmioty takie jak pierścionki, pazury psów lub kotów, buty oraz codzienne zużycie mogą pozostawić ślady i rysy, co sprawia, że doskonała trwałość i odporność na zarysowania powierzchni to kluczowe wymogi. Wykończenia drzwi zewnętrznych muszą być również odporne na ścieranie i czyszczenie oraz dobrze chronić przed wilgocią, światłem słonecznym, zabrudzeniami, ulewny deszcz i śnieg. 

Pinjadur Primer i Pinjadur 30 to specjalistyczne produkty do drzwi zewnętrznych, które zapewniają najlepszą możliwą ochronię przed zarysowaniami i warunkami pogodowymi.
 

Drzwi

Rozwiązania, które promują dobre samopoczucie 

W naszej działalności kierujemy się innowacyjnością i chcemy tworzyć rozwiązania dobre dla ludzi i naszej planety​. 

Prawie wszystkie nasze produkty do zastosowań zewnętrznych są wodorozcieńczalne, co oznacza, że stanowią bardziej zrównoważony wybór. Pinja Flex Combi 25 posiada certyfikat M1, co oznacza, że nie emituje szkodliwych substancji do powietrza w pomieszczeniach.

Idealnie dopasowane rozwiązania, którym możesz zaufać

Wspólnie z naszymi klientami analizujemy pełny cykl życia produktu, dzięki czemu identyfikujemy możliwości poprawy wydajności poprzez redukcję kosztów, przyspieszenie tempa prac i staranne zarządzanie łańcuchem dostaw. Niezależnie od tego, jakie są Twoje cele biznesowe, nasi eksperci służą pomocą w ich realizacji.

Nasze produkty są testowane, aby zapewnić, że działają tak jak powinny w zastosowaniach przemysłowych.

Chcesz dowiedzieć się więcej o naszych rozwiązaniach dla branży przemysłowej? Doradcy Tikkurila chętnie pomogą w doborze odpowiedniego produktu i systemu.

 

 

Skontaktuj się z nami

Systemy

Zobacz wszystkie nasze systemy malarskie na powierzchnie drewniane klikając w link poniżej 'Zobacz więcej systemów'.

dodano do zapisanych.
has been removed from saved.
pl